Komentari 48

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    LinaKarolina
    "Eliksir dugovječnosti i još prirodno nema boljeg opisa za sirup Strath.Ja sam već u nekim srednjim godinama i moja koncentracija i izdržljivost slabe, a to mi je jako bitno jer imam još puno posla i zadataka u životu, i čuvati …prikaži još!
  • Avatar ninanena
    ninanena
    Dugovječnost,hm!Ako je to život bez nekih velikih tegoba,potpisujem!Bolujem od multiple skleroze i svaka pomoć za jačanje imuniteta,bolju koncentraciju,suzbijanje umora je dobrodošla.Ako me uz sve to još i proljepša nitko sretniji od mene;))
  • Avatar imeime
    imeime
    Evo reći ću vam nešto, zašto Strath djeluje vješto. Kada dođu hladne zime,on nam nudi vitamine, Kad nam stignu prehlade,med tada riješava sve. Umor,stres i prehlade mene zaobilaze. Priroda nam daje te biljne trave,razne minerale za sveopće zdravlje i za …prikaži još!
  • Avatar giana
    giana
    Davne 1948. godine dogodile su se mnoge važne stvari; osnovana je World Health Organization, usvojena Decleration of Human Rights, rođena je meni najdraža osoba na svijutu moj tata, dr. Walter Strathmayer izumio je napitak zvan švicarski eliksir dugovječnosti. Od tada …prikaži još!
  • Default avatar -
    zvjezdana6
    imam troje djece,jedno ima asmu isvako malo mu padne imunitet,a ja dok im pružim svu njegu i dok im ispunim sve želje,kao isvoje obaveze vezane uz njih kao i uz obitelj na kraju sam iscrpljena.trebala bih biti supermen da bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    tara77
    Žena sam u najboljim godinama. Umjesto da prštim od zdravlja ja cijelu zimu zabavljam svoj krevet i liječim se!!
  • Default avatar -
    BeatrixKiddo
    Gdje se može vidjeti tko je odnio pobjedu?
  • Default avatar -
    mmedverec
    Ovdje su rezultati najboljih komentara koji su osvojili Strath: http://www.zdravakrava.24sata.hr/clanak/1408/Poklon-paket-Strath-osvojili-su
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.