Povratak na članak

Želim mršaviti bez izgladnjivanja!

Komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mariica
    mariica
    tako sam i ja patila u tvojim godinama.takvo razmišljanje imaju anorksičarke i trebala bi poradit više na svom psihičkom zdravlju.kad se psihički uravnotežiš nećeš se ni debljat ni mršavit nego ćeš bit jednostavno zadovoljna sobom.shvatit ćeš da ima puno bitnijih …prikaži još!
  • Avatar dipl_ing_mirna_trumbetas
    dipl_ing_mirna_trumbetas
    Evo primjera: DORUČAK: Ražene pahuljice s voćem - 60 g raženih pahuljica, 2,5 šalice vode, morska sol po želji, 2 dl mlijeka, 10 g grožđica, 10 g brusnica, 8 g oraha ili badema U kipuću posoljenu vodu dodajte ražene pahuljice …prikaži još!
  • Avatar vanjakorac
    vanjakorac
    Dr. jako mi se dopada Vas clanak,i ja imam isti problem ali sve ovo praktikujem ali pogresno. Mozete li dati primer jelovnika jer ja jedem na svaka 3 sata ali i posle jela sam i dalje gladna. Mozete li mi …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.