Komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar socunkaceti
    socunkaceti
    Moja mama pije Nigari već nekoliko mjeseci primarno zbog osteoporoze a i zbog općega stanja. Moram reći da je jako zadovoljna i planira ga koristiti i dalje, ali mene je okus obeshrabrio.
  • Default avatar -
    Sjena
    ja svašta mogu popit, al taj okus mi je ipak nepodnošljiv... pogotovo kad sam probala piti dan za danom... od tad samo magnezij u tabletama...
  • Avatar mishica
    mishica
    počela sam ga koristiti danas, doduše, ne od ovog proizvođača, ali ista stvar. Magnezij klorid i psyllium su valjda jedine dvije stvari koje nisam isprobala u liječenju kroničnog zatvora. Ovaj je prvi na redu, ako pomogne zvonit će sva crkvena …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.