Komentari 43

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tajci333
    tajci333
    svjesni smo mi osluškivanja svoga tijela,problem je sto nas ima nestrpljivih!!ja sam uspjesno sa proteinskom dijetom skinula u 17 dana 10 kg,ali sam se pridrzavala striktno!!ja od sutra opet krecem na proteinsku to mi je najbrze,a imam neku svadbu sada!!to …prikaži još!
  • Avatar Blackrose76
    Blackrose76
    Tajci333, pisi mi odmah kako ide ta proteinska dijeta-da i ja mogu od sutra na nju-------MOLIM TE !!!!!!! Sto se tice EMOCIJONALNIH IZJELICA,u pravu si ! Cijeli problem si prikazala,i objasnila u dvije rijeci-svaka cast ! Javi mi se,bilo bi mi drago!
  • Default avatar -
    Deleted user
    emocionalno prejedanje nećete riješit dijetom, a najmanje proteinskom koja je šok za organizam-za bubrege i žuč pogotovo, a osijećat ćete se ko prebijene mačke. čim prestanete-hop -kile će vam se vratit. vjerujte mi ,puno znam o tome!
  • Avatar tajci333
    tajci333
    blackrose76 kako se mozemo dopisivat a da nije tu??
  • Avatar Blackrose76
    Blackrose76
    Ne znam ni sama tajci333¨! Da probamo putem e-maila,sta mislis? Moj adresa je - n.juric@bluewin.ch...Pisi mi-Pozdrav,razumijem te zasto se ne zelis ovdje dopisivati.....
  • Avatar tajci333
    tajci333
    ej poslala sam ti mail...jesi vidila???ako nisi javi mozda je graska!!!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Drage moje djevojke, jako mi je drago da ste međusobno našle podršku da usvojite zdravije navike i postignete svoju željenu težinu :) Ja sam uvijek tu uz vas, osluškujem vaše potrebe i nastojat ću vam još više pomoći svojim savjetima :)
  • Default avatar -
    petram
    curke ajde ako se slazete napisite svoje ciljeve u skidanju kila i tko da si budemo podrska jedne drugima pa na kojoj god dijeti bile ili ne bile!!
  • Avatar tajci333
    tajci333
    najveći mi je cilj osjećati se dobro i izgledati dobro....druzit se s ljudima a ne se zavlačit u kucu!!!!
  • Default avatar -
    Ayurveda
    Cure bok ! Nova sam u svemu ovome, ali kada čitam i vidim da se borite i mučite sa skidanjem kila, morala sam vam napisati da sam i ja do nedavno bila jedna od "nas". Od kada sam prešla na …prikaži još!
  • Default avatar -
    petram
    kakva ti je to prehrana o čemu se tu radi???
  • Avatar Sibila
    Sibila
    Ayurveda, ajde, molim te podijeli s nama tu prehranu. Bas me zanima. Ja sam stupila u kontakt s Blackrose76 koja će s Tajci333 krenut (ili su vec krenule) na proteinsku dijetu, ali mene ta dijeta plasi. Ja sam sa UN …prikaži još!
  • Default avatar -
    bez_samokontrole
    mene muči isti problem već godinama. . . i sve je to neki glupi začarani krug nad kojim uopće nemam kontrole. najteže je zapravo ušutkat taj glupi glas koji te navodi na prejedanje i onda uspostaviti normalnu prehranu. iskreno, nikad …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ayurveda
    Curke bok ! Jučer sam odgovorila, ali ne znam zašto se moj odgovor ne vidi. :-( Ukratko, mogu vam na privatan mail poslati restrikcije i plan prehrane ( uopće nije teško - uglavnom bazira se ne ovome što je napisala/napisao …prikaži još!
  • Default avatar -
    mvoo
    Evo da se i ja pridruzim ....Moj cilj je izgubiti 15 kg do 1. 7. 2011. Danas imam oko 80 kila i iako sigurno necu biti fotomodel sa 65 bio bi to veliki korak naprijed. I DA SE NE VRATE! …prikaži još!
  • Avatar ataner
    ataner
    pozdrav drage moje! ja od kad znam za sebe,imam po 20kg,gore ili dole! stalno se "šokiram" znam jako dobro o čemu pričate,i to je stvarno muka! kod mene je to sve povezano sa psihičkim stanjem,dijagnosticiran mi je bipolarni,i sve se …prikaži još!
  • Avatar Blackrose76
    Blackrose76
    Dobro jutro , zenskice! Kako vidim otprilike sve imamo slicne probleme,ako ne i iste : ) ! Ja sam do sada toliko novaca vec dala za razlicite dijete,zadnja mi je bila metabolic balance-za koju sam dala preko 450 euro,zajedno sa …prikaži još!
  • Avatar prof_mara_orehovec
    prof_mara_orehovec
    Dijeta, dijeta, dijeta! Ah, bilo bi bolje bez dijete. Djevojke, žene, pokušajte zaboraviti dijete i započnite mijenjati svoje navike i svoj psihološki odnos prema sebi. Na stranicama Zdrave krave često sam vam pisala o problemima u ishrani. Razmislite i zaključite …prikaži još!
  • Default avatar -
    petram
    cure moje ja se polako topim :)) ali ipak bi htjela porazgovarat sa strucnom osobom jeli ijedna od vas to napraila?????
  • Default avatar -
    mvoo
    Ja zaista mislim da je debljina u mnogih problem "kemije" i tog dolje spomenutog sugar addiction-a, a ne nekog duboko skrivenog psiholoskog problema. Za neke kompulsivne overeatere mozda ali za nas 'lagano' debele mislim da je u pitanju kombinacija faktora: …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.