Komentari 43

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Deleted user
    i dijete i prežderavanje su oblici teroriziranja vlastitog tijela, ono što je ključno za zdravlje i sreću je osluškivanje vlastitog tijela i njegovih potreba. to je taj fini osjećaj za balans kojeg posjeduje svaki čovjek, međutim, neki ljudi iz nekog …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ayurveda
    Blackrose76 - imaš mail ( možemo se nastaviti dopisivati tamo ) ! :-)
  • Default avatar -
    petram
    cure vidim da sve djelimo iste muke suosjecavam se sa vama i ja imam veliki problem sa kilazom od kad sam rodila nikako nemogu skinuti kg,pocela sam od jucer piti herbalif znam da ima puno misljena o tome ali ja …prikaži još!
  • Avatar Sibila
    Sibila
    U meni vrišti jedna mršava ženskica koja hoće izaći. Obično je mogu ušutkati keksima. Autorica nepoznata
  • Avatar vkorent
    vkorent
    Mislim da nije toliko bitan uzrok koliko je bitno ono sada, jer epizode prejedanja ili anoreksija i bulimija mogu trajati godinama, sto znaci da se skroz iskrivi slika prehrambenih navika. Vazno je razumjeti dugoročan cilj i bit zdravog života. Takoder …prikaži još!
  • Avatar Sibila
    Sibila
    Imam upravo opisani poremečaj hranjenja i 36 godina. Znam sve moguće teorije o zdravoj prehrani. Bila sam i kod dr. nutricionista koja me vodila neko vrijeme. Pokušavam se zdravo hraniti (i užasno strogo- možda i prestrogo inzistiram ta istom principu …prikaži još!
  • Avatar vkorent
    vkorent
    mislim da je psiholog bolji sto se tice ovog podrucja. ima odlična psihologica u Nemetovoj, prof.Bučević. Ja idem već 2 mjeseca i mogu reći da se vidi veliki napredak, samo moras biti odlučna
  • Avatar Blackrose76
    Blackrose76
    Dok sam citala ovaj clanak,vidjela sam sebe..Majka sam dvoje dijece,ne radim ,ne krecem se puno i uvijek trazim naki razlog radi kojega bih ponovno "dobila" dozvolu ili bolje receno nasla razlog radi kojega bih se ponovno prejela-ne prejela nego prezderala.U …prikaži još!
  • Avatar Sibila
    Sibila
    Hej Blackrose76, a na koju dijetu ideš? Daj šalji i meni!!! Ja ih imam (dijeta) barem 100 pa se trenutno ne mogu odlučiti a dok si se opisivala kao da si opisivala mene. Pošalji mi "svoju" dijetu pa si možemo …prikaži još!
  • Avatar Blackrose76
    Blackrose76
    Bog, Sibila! Zaista mi je drago sto si mi se javila.Ja sam krenula na un-dijetu,ali sam ju malo obradila po svojoj krvnoj grupi...Voljela bih da si budemo medusobna potpora,ali ne znam kako da stupim u kontakt sa tobom a da …prikaži još!
  • Avatar tajci333
    tajci333
    ja svaki dan pokušavam...nema šanse,znam da je sve u glavi..a tako mi se teško pokrenuti..znam da ako sam sebi neces pomoci da onda nema sanse..ja sam visoka 1.65 a imam 81kg to je prestrasno,cak me i koljena bole..dajte neki savjet
  • Default avatar -
    mare3108
    Imam isti problem kao i sve ove ženskice. Do prije desetak godina sam mogla s lakoćom skinuti 5-6kg. Sada sam valja u godinama kad je to mnogo teže, a i jednostavno sad kad počmem jesti ne mogu prestat. Onda me …prikaži još!
  • Avatar Blackrose76
    Blackrose76
    Bog,zenskice! Ajdemo si pomoci zajednickom podrskom,pisimo si,krenimo od danas a ne od sutra-zajedno smo jace! Sta mislite da osnujemo nekakav novi forum ili barem mijesto za diskusije-ako to vec i ne postoji u zdravoj kravi ili negdje drugdje....! Javite se-bilo …prikaži još!
  • Avatar tajci333
    tajci333
    ajmo blackrose76!!!bas bi to bilo dobro!!!drago mi je zbog 2kg!!!samo tako nastavi!!!!ja od ponedjeljka krecem na dijetu zato sto sam se taman vratila s puta pa moram sve sredit da se skoncentriram!!!ajde nekako da se dogovorimo!!!!!!!!!!1
  • Default avatar -
    mvoo
    Ja sam isto nakon druge trudnoce imala problema (jos nisu gotovi) sa viskom kilograma. Cak i prije trudnoca sam se jedva kontrolirala sto se tice slatkog ali sam trenirala kosarku pa uopce nisam mislila da imam problem. Kada sam zbog …prikaži još!
  • Default avatar -
    vlatkah
    Vidim da svima u glavi ruju iste misli. Također imam viška kilograma, isprobala sve žive, moguće i nemoguće dijete, probala Herbalife, skinula 20 kg, sve vratila natrag.Probala UN i razne druge, skinula kile, kad god sam se vratila istoj prehrani, …prikaži još!
  • Default avatar -
    petram
    da kile se lako vracaju zato sto se ne pazi poslje dijete sta se jede nego se natrpava i misli d sad ako si skinuo mozes jest sta ti srce zazeli!!!ali to je velika varka,vlatkah kolko ti je trebalo da …prikaži još!
  • Default avatar -
    vlatkah
    Trebalo mi je punih godinu dana, doduše bilo je to pred 7 godina, nakon faksa. Ono konačno sam imala vremena upravljati sa samom sobom i svojim vremenom. Paziti nahranu, osobito na početku, kasnije ne toliko. No, imala sam vremena svakodnevno …prikaži još!
  • Default avatar -
    petram
    to je istina nijedna dijeta nemoze pomoc kad sve vratis,zato i je dobro u malim kolicinama ali jesti i čokoladu i sve!!!ja sam se u trudnoci udebljala 25kg i sad pokušavam vratit sve to na pocetak ali nikako da se …prikaži još!
  • Avatar Blackrose76
    Blackrose76
    Bog,Ayurveda! Momentano se nalazim na proteinskoj dijeti i osjecam se dobro,ali bi voljela nesto vise saznati o "tvom "nacinu prehrane,molim te da mi posaljes mail na moju Adresu---n.juric@bluewin.ch . Hvala unaprijed ! Pozdrav iz Svicarske !
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.