Komentari 43

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
    Blackrose76
    Bog,Ayurveda! Momentano se nalazim na proteinskoj dijeti i osjecam se dobro,ali bi voljela nesto vise saznati o "tvom "nacinu prehrane,molim te da mi posaljes mail na moju Adresu---n.juric@bluewin.ch . Hvala unaprijed ! Pozdrav iz Svicarske !
  • Default avatar -
    Ayurveda
    Blackrose76 - imaš mail ( možemo se nastaviti dopisivati tamo ) ! :-)
  • Default avatar -
    mvoo
    Ja sam isto nakon druge trudnoce imala problema (jos nisu gotovi) sa viskom kilograma. Cak i prije trudnoca sam se jedva kontrolirala sto se tice slatkog ali sam trenirala kosarku pa uopce nisam mislila da imam problem. Kada sam zbog …prikaži još!
    Sibila
    U meni vrišti jedna mršava ženskica koja hoće izaći. Obično je mogu ušutkati keksima. Autorica nepoznata
    vkorent
    Mislim da nije toliko bitan uzrok koliko je bitno ono sada, jer epizode prejedanja ili anoreksija i bulimija mogu trajati godinama, sto znaci da se skroz iskrivi slika prehrambenih navika. Vazno je razumjeti dugoročan cilj i bit zdravog života. Takoder …prikaži još!
    Sibila
    Imam upravo opisani poremečaj hranjenja i 36 godina. Znam sve moguće teorije o zdravoj prehrani. Bila sam i kod dr. nutricionista koja me vodila neko vrijeme. Pokušavam se zdravo hraniti (i užasno strogo- možda i prestrogo inzistiram ta istom principu …prikaži još!
    vkorent
    mislim da je psiholog bolji sto se tice ovog podrucja. ima odlična psihologica u Nemetovoj, prof.Bučević. Ja idem već 2 mjeseca i mogu reći da se vidi veliki napredak, samo moras biti odlučna
    Blackrose76
    Dok sam citala ovaj clanak,vidjela sam sebe..Majka sam dvoje dijece,ne radim ,ne krecem se puno i uvijek trazim naki razlog radi kojega bih ponovno "dobila" dozvolu ili bolje receno nasla razlog radi kojega bih se ponovno prejela-ne prejela nego prezderala.U …prikaži još!
    Sibila
    Hej Blackrose76, a na koju dijetu ideš? Daj šalji i meni!!! Ja ih imam (dijeta) barem 100 pa se trenutno ne mogu odlučiti a dok si se opisivala kao da si opisivala mene. Pošalji mi "svoju" dijetu pa si možemo …prikaži još!
    Blackrose76
    Bog, Sibila! Zaista mi je drago sto si mi se javila.Ja sam krenula na un-dijetu,ali sam ju malo obradila po svojoj krvnoj grupi...Voljela bih da si budemo medusobna potpora,ali ne znam kako da stupim u kontakt sa tobom a da …prikaži još!
    tajci333
    ja svaki dan pokušavam...nema šanse,znam da je sve u glavi..a tako mi se teško pokrenuti..znam da ako sam sebi neces pomoci da onda nema sanse..ja sam visoka 1.65 a imam 81kg to je prestrasno,cak me i koljena bole..dajte neki savjet
  • Default avatar -
    mare3108
    Imam isti problem kao i sve ove ženskice. Do prije desetak godina sam mogla s lakoćom skinuti 5-6kg. Sada sam valja u godinama kad je to mnogo teže, a i jednostavno sad kad počmem jesti ne mogu prestat. Onda me …prikaži još!
    Blackrose76
    Bog,zenskice! Ajdemo si pomoci zajednickom podrskom,pisimo si,krenimo od danas a ne od sutra-zajedno smo jace! Sta mislite da osnujemo nekakav novi forum ili barem mijesto za diskusije-ako to vec i ne postoji u zdravoj kravi ili negdje drugdje....! Javite se-bilo …prikaži još!
    tajci333
    ajmo blackrose76!!!bas bi to bilo dobro!!!drago mi je zbog 2kg!!!samo tako nastavi!!!!ja od ponedjeljka krecem na dijetu zato sto sam se taman vratila s puta pa moram sve sredit da se skoncentriram!!!ajde nekako da se dogovorimo!!!!!!!!!!1
  • Default avatar -
    petram
    cure vidim da sve djelimo iste muke suosjecavam se sa vama i ja imam veliki problem sa kilazom od kad sam rodila nikako nemogu skinuti kg,pocela sam od jucer piti herbalif znam da ima puno misljena o tome ali ja …prikaži još!
  • Default avatar -
    vlatkah
    Vidim da svima u glavi ruju iste misli. Također imam viška kilograma, isprobala sve žive, moguće i nemoguće dijete, probala Herbalife, skinula 20 kg, sve vratila natrag.Probala UN i razne druge, skinula kile, kad god sam se vratila istoj prehrani, …prikaži još!
  • Default avatar -
    petram
    da kile se lako vracaju zato sto se ne pazi poslje dijete sta se jede nego se natrpava i misli d sad ako si skinuo mozes jest sta ti srce zazeli!!!ali to je velika varka,vlatkah kolko ti je trebalo da …prikaži još!
  • Default avatar -
    vlatkah
    Trebalo mi je punih godinu dana, doduše bilo je to pred 7 godina, nakon faksa. Ono konačno sam imala vremena upravljati sa samom sobom i svojim vremenom. Paziti nahranu, osobito na početku, kasnije ne toliko. No, imala sam vremena svakodnevno …prikaži još!
  • Default avatar -
    petram
    to je istina nijedna dijeta nemoze pomoc kad sve vratis,zato i je dobro u malim kolicinama ali jesti i čokoladu i sve!!!ja sam se u trudnoci udebljala 25kg i sad pokušavam vratit sve to na pocetak ali nikako da se …prikaži još!
    Sibila
    MVOO, Blackrose76, Tajci333 i svi ostali dobrovoljci mozemo se dopisivati i davati si međusobnu podrsku. Ovo je moj mail: sibilacs@gmail.com Pisite! 35 je dob kad konačno imaš sređenu glavu, ali onda ti tijelo počne ići kvragu. Caryn Leschen
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.