Komentari 12

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    kukisonja33
    Iskrene čestitke na uspjehu.Jedino me jako muči to što u pravilu to mogu biti većinom ako ne i uvijek osobe iz Zagreba.Samo da znate ima i u drugim gradovima žena koje se muče s kg i željele bi izgledati kao …prikaži još!
  • Default avatar -
    ciciko
    kukisonja33 evo ja sam ova najteza ovdje cura u crvenom i reci cu ti samo da ja nisam iz Zg i da svaki tjedan do Zg potrosim cc 200kn na put tako da nismo sve iz Zg
  • Default avatar -
    Amalthea
    lijepo je sve to postići uz stručnu pomoć i podršku, ali s obzirom na to da nisam iz Zagreba te da su Sisku nema takvih savjetovanja, okrenula sam se Dukan dijeti. U 3 tjedna izgubila sam 4 kilograma i 3 …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivamatanovic
    ma kakva ljutnja..svatko ima pravo na svoje mišljenje.. Žalosno da nema savjetovanja u Sisku..ali možda po završetku ove akcije i bude..
  • Default avatar -
    ivanavd
    U sljedeci utorak ce mi biti tocno 2 tjedna na Nupu. Do sad sam izgubila 6,5 kilograma, necu lagat, nije uvijek lako, ponekad i sanjam hranu :D ... ali poanta svega je da ti sam objavis rat kilogramima, vjerujes da …prikaži još!
  • Default avatar -
    Iva69
    Mene isto zanima ta Dukan djeta.. Samo ne znam gdje da program i recepte nađem.. :) Ukoliko mi netko može pomoći bila bih veoma zahvalna.
  • Default avatar -
    Amalthea
    Iva 69 na netu ima zaista hrpa informacija o Dukanu, od ovdje na Zdravoj kravi, preko coolinarke i facebook stranice dukan dijeta Postoje i dvije knjige na hrvatskom jeziku, svaka 49 kuna u Tisku. Zaista je vrlo popularna a evo …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivanika
    Zavidim zavidim jako!Vidm da nas ima podosta koje se mučimo s kilogramima,uvijek i uvijek je sve oko glavnog grada a mi ostali se ne računamo!imala sam sve preduvjete za sudjelovanje u sličnom izazovu,no odgovor je bio nise iz Zg žao …prikaži još!
  • Default avatar -
    snjeska83
    cuj sanela je iz bjelovara tak da ne znam kaj da ti velim
  • Default avatar -
    snjeska83
    cuj sanela je iz bjelovara tak da ne znam kaj da ti velim
  • Default avatar -
    ivamatanovic
    imaš pravo..ima nas po cijeloj hrvatskoj..da lako je kupiti Nupo proizvode i krenuti sa mršavljenjem ali je žalosno da se sve vrti oko Zagreba..Slažem se s tim da se oformi tim ljudi koji će ići po drugim gradovima, promovirati ga …prikaži još!
  • Default avatar -
    vitalnost55555
    Drago mi je zbog ovih djevojaka, ali teško da će samo Nupo proizvodima postići ono što je Ana B. postigla. Oni je plesala po nekoliko sati na dan, ide na tretmane tijela kojima se gube centimetri i sl. Smatram da …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.