Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    snjeska83
    sve je ovo super,al ruku na srce ja nemam novaca svaki dan za vise od kg jagoda, svaka cast onom koji ima obozavam jagode i sve al zaista financijski ko bi ovo mogao izdrzat
  • Default avatar -
    anitag
    ja evo papam svaki dan 500g jagoda...to je mjerica za cijeli dan uz neki sendvic do 17 h...onda doma jos nesto gricnem malo i to je to....bas me zanima dal bu kaj s toga..
  • Default avatar -
    zdravkamikec
    Istina,i mene najviše brine cijena jagoda. Ne samo jagoda, nego općenito su dijete preskupe. početkom mjeseca još se i može, ali predkraj se više nema. Još imam i 2 djece koji hvala Bogu vole papati! Po tome ispada da na …prikaži još!
  • Default avatar -
    smokvica
    slazem se sa snjeskom i da imam za toliko jagoda si priustiti moji malci bi to odma smazali :)
  • Default avatar -
    Jelenna
    slažem se... preskupo
  • Default avatar -
    LOLITAXOXO
    kakogod..ja mislim da je ovo bolesno ....preeeeviše jagoda,mslm iako su zdrave ne bi trebalo pretjerivati..
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.