Komentari 7

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    majadee
    bilo je super! hvala!!! <3 željka
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Do petka, 10. lipnja u 10 sati ujutro, ostavi nam svoj komentar ispod članka i napiši kako ti zamišljaš svoj idealni veganski roštilj, a troje najkreativnijih osvajaju sudjelovanje na Makronovinoj radionici kuhanja!
  • Default avatar -
    majadee
    moj idealni grill nipošto nije isključiv - naučila sam prihvatiti i razumijeti nevegane oko sebe. s takvim stavom važnija mi je kvaliteta namirnica, što znači da biram organske, cjelovite namirnice, posebno one koje su uzgojene u poznatom mi vrtu. u …prikaži još!
  • Default avatar -
    Betika
    Moj idealni veganski roštilj je predivno druženje u vrtu sa prirodno uzgojenim začinskim biljem i ostalim slatkim plodovima (sad su na redu jagode i trešnje). Svi zajedno sudjelujemo u pripremi hrane i uživamo u njenim okusima znajući da se hranimo …prikaži još!
  • Default avatar -
    roserose
    Volim patliđane na roštilju, naknadno začinjene limunom, maslinovim uljem i češnjakom uz krumpire u foliji pečene u pepelu. skoro veće uživanje od samog konzumiranja, stvara mi sudjelovanje u pripremi: kositi travu, urediti vrt, skupiti sitne grančice za potpalu roštilja, ložiti …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivanashaly
    sve namirnice su naravno iz maminog vrta i nisu tretirane nikakvim kemikalijama, uzgojene s puno ljubavi i energije. sam proces ubiranja predstavlja veliku radost za moju obitelj, kao i proces pripreme, dodavanje začina.... nakon toga se sve stavi na roštilj …prikaži još!
  • Default avatar -
    tina55
    Glavni sastojci za idealan veganski roštilj zapravo su jednaki kao i oni za neveganski roštilj: debela hladovina, dobro društvo i pravi roštilj na drva i ugljen (nikakav plinski ili električni). Ako želite malo drugačiji recept za roštilj, evo jedna prijedlog: …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.