Komentari 9

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    vanesa1
    ovak................vjerujem u to al imam samo 13 gdina i imam trbuh koji mi visi ajmeeeeemože neki savijet kako to maknuti uz neke vježbe ili slično.............što brže ogovorite
  • Default avatar -
    helgolinija
    super vježbe su ti trbušnjaci po 30 il 40 na dan....meni pomaže imam 12 godina i uspijeva... i legneš na trbuh,ruke uz tijelo,digneš gornji dio tijela,izravnaš kralježnicu i uvlačiš trbuh(tako zadržiš 10 sekundi pa pustiš...i tak 10-20) puta na danja …prikaži još!
  • Avatar luela
    luela
    bravo antonia :) uvijek kad pročitam neku ovakvu priču dodatno se motiviram da nastavim sa svojom dijetom tj novim načinom života ;) danas mi je baš bio loš dan, al ova priča me inspirirala da nastavim dalje i približim se …prikaži još!
  • Avatar nasmijana
    nasmijana
    Svaka čast! Nije lako biti majka, supruga i još se uz sve posvetiti dijeti. Pokazala si da se može, i ja ti od srca čestitam! Izgledaš fenomenalno!! :))
  • Default avatar -
    toncica21
    drage moje cure,hvala vam od srca na potpori-sad sam još sretnija i odlučna nastaviti istim putem.Držim fige svima koji vode istu bitku da pobjede. Antonia
  • Default avatar -
    zeljka2907
    Čestitam Antonija!Svaka čast,sve se može kad imaš čvrstu želju !!
  • Default avatar -
    logitec
    Ja sam takodjer iste visine kao i Antonija, i imam 67 kg, a htjela bih skinuti bar 5 kg, pa me zanima je li ima jos neka dijeta osim te narancine s kojom bih to uspjela. i svakako, cestitam Antoniji, svaka cast :-)
  • Default avatar -
    gogojanci
    bravo antonija! ja se isto borim s kilogramima i stvarno razumijem koliko ti je bilo teško i zato svaka ti čast.najviše cijenim što si to učinila prvenstveno zbog sebe! sad još samo moraš vježbat trbušnjake i to će biti ti-top! …prikaži još!
  • Default avatar -
    SKOLJKICA
    bravo i čestitke svima koji ustraju prevenstveno radi sebe i svog zdravlja i zadovoljstva. Najveća sreća je kad sam uspiješ ono što si zacrtaš, i kad se sa smješkom svaki dan pogledaš u zrcalo. Ljudi ustrajte i dalje, nema boljeg …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.