Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    perolaka
    draga ines, svaka čast! meni su trbušnjaci oduvijek bauk. što ih se više bojim to ih više izbjegavam. iz tog začaranog kruga ne izlazim već godinama. samo hrabro naprijed. perolaka
  • Default avatar -
    masenka
    za mene su trbušnjaci još daleka budućnost, al nadam se ipak ne predaleka. Svaka čast, samo naprijed, krenut ću i ja jednog dana...
  • Default avatar -
    berstef
    gledam i divim se. zasigurno treba samo početi i ustrajati a to je izgleda mnogo teže. kada ću ja ?? to ne znam ali doista želim. kako?
  • Avatar thompsonica
    thompsonica
    draga ines svaka cast samo tako nastavi...ne mogu vjerovati kako si brzo skinila visak kilograma...sto se mene tice idem u teretanu evo vec treca godina ali zbog obaveza ne stignem ici redovito pjesacim svaki dan 8 km i napravi 200 …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ninach
    eto bravo!! srećom ja nemam problema s trbuhom, i baš ću sada početi sa trbušnim plesom =) puno je zabavnije od ležanja na strunjači i brojenja trbušnjaka, uz trčanje za tramvajem i jurenjem kroz police drugo mi nije potrebno..no sve …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ninach
    eto bravo!! srećom ja nemam problema s trbuhom, i baš ću sada početi sa trbušnim plesom =) puno je zabavnije od ležanja na strunjači i brojenja trbušnjaka, uz trčanje za tramvajem i jurenjem kroz police drugo mi nije potrebno..no sve …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.