Komentari 45

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    vesna_lucko
    Kao stvoreno za moju snahu ;)
  • Avatar NADALINA36
    NADALINA36
    Taman lipa stvar za moje četvero dice!
  • Avatar mamazora
    mamazora
    e to nam taman još treba!
  • Default avatar -
    tnatasahr
    ja to žeeeeliiim!!!! :-))
  • Avatar kiara_89
    kiara_89
    I ja!! :)
  • Default avatar -
    bubito
    Ovo je odlična stvar.. Obožavam sviježe iscjeđene sokiće.. :))
  • Default avatar -
    smucalica
    Oh...samočišćenje ,najbolja stvar nakon dobrog soka...hoćuuu!!!
  • Default avatar -
    vedrana26
    Odlična stvar....i ja ga želim osvojiti....puno bi mi pomogli svježi,zdravi i prirodni sokovi sada u trudnoći.....:)
  • Default avatar -
    keke38
    ovaj sokovnik je odličan... bilo bi mi super da ga osvojim, a još veći gušt bi mi bio da s njime iznenadim supruga koji živi totalno zdrav život :) u svakom slučaju, dobitnicima zavidim....;)
  • Avatar midanac
    midanac
    cool sokovnik, baš mi se dopao na prvu :) kao ljubav na prvi pogled
  • Default avatar -
    dlovr247
    ovo je super! baš neki dan sam probala sok i oduševila sam se,ovaj sokovnik je prava stvar.
  • Default avatar -
    snjezanak8
    super je i bio bi dobar poklon mom mužu za martinje
  • Default avatar -
    snjezanak8
    mužu za martinje,a s obzirom da je šećeraš i za neke druge napitke
  • Default avatar -
    mvuleta
    Nadam se da vrijedi i za nas iz BiH, taman planiram kupovati ovaj sokovnik zbog pravljenja sokića za moju malu bebicu i baš bi mi dobro dosla vaša nagarada :))))))) Veliki pozzz iz Viteza
  • Default avatar -
    brigita
    Čestitke dobitnicama, mada osim prosljeđenog maila našoj kravici, nisu ama baš ništa drugačije napravile od nas ostalih. Već mi je odavno jasno da se dobitnici biraju slučajnim odabirom, nakon selekcije točnih i netočnih odgovora, a sve drugo je volja neba. …prikaži još!
  • Default avatar -
    MashaCroatia
    To je upravo ono što želim. Izvucite mene pliz!
  • Default avatar -
    snjezanak8
    kao stvoreno za mene - volim isprobavati ne samo voćne sokove već i od povrća, a mogla bi više nešto u životu i dobiti napoklon
  • Default avatar -
    snjezanak8
    osim toga imam voćke koje rastu u vrtu i..........njami, njami
  • Default avatar -
    Poska
    Mmmmm, izgleda prefino i zdravo. Baš bi dobro došao mojoj obitelji jer uvijek nešto meljemo,cijedimo,miksamo od voća. Moje curice navijaju za poklon ;))
  • Default avatar -
    Kvrc
    Ovaj sokovnik bi bio savrsen za mene i moju obitelj. Imam dijete koje nista nece jesti (ne karikiram), a jako pu o pije. Kada bi dobila taj sokovnik, bar bi na neki nacin to malo cudo dobilo hranjive tvari. :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.