Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Inexia
    Inexia
    Draga Saša, upravo sam s iškečivanjem sam čekala svoju nasljednicu, i evo ovim ti putem želim dobrodošlicu. Moram priznati da smo imale sličnosti ( i ja sam do prioje novog režima jela jedan obrok dnevno ). Vjerujem da ćeš uspjeti, …prikaži još!
  • Avatar Sasha015
    Sasha015
    Ines hvala ti puno na dobrodošlici i podršci :) Ti izgledaš odlično i svaka čast na obavljenom poslu.Vjerujem da ću i ja postići ono što si želim i naravno da ću ustrajat.....za sad je sve super...tko bi rekao da volim …prikaži još!
  • Default avatar -
    Marbil
    Svaka čast što si se odlučila na ovakav pothvat :) Želim ti puno uspjeha i da postigneš i više od svog cilja! Ja ću svakako pratiti sve savjete koje dobiješ, možda i meni koji pomogne :) pozzz
  • Avatar Mikoyan
    Mikoyan
    Bok Saša!!! Ja i moja Lejla ti držimo fige da uspiješ!!! Drži se i ustraj do kraja...Goran...
  • Default avatar -
    MareS
    sretno....
  • Avatar Sasha015
    Sasha015
    Hvala svima na podršci :)) Goran pozdrav tebi i Lejli i hvala na figama ;)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.