Komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    angell
    Čitajući ovaj tekst, moram priznati da sam se pronašla,..naime, ja sam, nažalost, jedna od onih osoba koje na 90% stvari gleda negativno i već nekoliko godina to pokušavam promijeniti uz podršku obitelji, ali najviše mi je pomogla promjena stava,...ona čarobna …prikaži još!
  • Avatar nasmijana
    nasmijana
    10ka za tekst :)))) 'Pokušaj i trud otvaraju neka vrata, ili barem prozore.' Istina, uvijek se isplati potruditi...Gledajmo i mislimo pozitivno, gledajmo SRCEM ;)
  • Avatar Liena
    Liena
    Mislim da nisam mogla pročitati ništa bolje prije utakmice . Odlično stvarno! ''Tko želi nađe načina, a tko ne želi nađe izgovor!'' :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.