Komentari 11

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar NikolinaTus
    NikolinaTus
    Držim fige :))
  • Default avatar -
    anaos
    E to je mršavljenje, kada prvo odeš kod doktora na pregled, da se vidi zapravo kakva ti je situacija u organizmu, šta i kako bi valjalo reducirati , te kako započeti a da se ne razboliš od tih silnih dijeta. …prikaži još!
  • Default avatar -
    adidastrack
    eto da vam i jedan muskarac prokomentira. vrlo je lako smrsaviti samo ako imas cvrst karakter.promjeniti prehranu. navecer ne se prezderavati sa cipsom,grickalicama( ja grickam mrkvu,bademe,ljesnjake...). sokove sam izbacio skroz. pijem puno vode(oko 4-5 lit nevno). izbacio sam kupljeni kruh …prikaži još!
  • Avatar bubamala
    bubamala
    adidastrack,zaboravio si reći da ipak treba duže vremensko razdoblje :) vjerojatno curke odustanu kad nakon određenog vremena ne vide rezultate na vagi.eo ja već 5 mjeseci (od čega zadnjih mjesec dana 5 puta tjedno) idem na step aerobik i nisam …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lepr
    Treba se više "gnjaviti". Ok šalu na stranu:). Prije dvije godine kada sam mršavila prvo sam napravila detoksikaciju. Nakon toga nema jela iza 6. Moj jelovnik tijekom mršavljenja nije bio bogat: jela sam samo dva puta dnevno (dakle doručak i …prikaži još!
  • Default avatar -
    deltroit
    Ako 5 mjeseci treniraš 5 puta dnevno i nisi skinula ni kilu znaci da radiš nešto opako krivo, a o izjavi trenerice tvoje da kile idu dole nakon 6-12 mjeseci je izjava za shitt of the year
  • Avatar bubamala
    bubamala
    deltroit,pročitaj ponovo :P tek mjesec dana je svakodnevno,dotad 2 puta tjedno.jel znaš šta je step aerobik?nema se šta radit krivo :) a šta bi trebala očekivati,da kile krenu dolje u roku odmah,a skupljala sam ih 4 godine??da ne spominjem da …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lepr
    Meni je u mršavljenju pomogao magnezij. Osim što je dobar za srce dobar je i za probavu. Svaki dan uzimala sam magnezij od 350 mg. Preporučujem kupovati u ljekarnama.
  • Default avatar -
    Ipe
    Zdravo svima.Prvo i ja sam pretila i svjsna sam toga kao i ti.I sigurna u svoj uspjeh.Smatram da je u jedom vođenju dijete najbitnije samopouzdanje,vjera u sebe i uspjeh te tjelesna aktivnost.Ako si tjelesno aktivan puno ćeš lakše doći do …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lepr
    Kate Moss ima zanimljivu izjavu: "ništa nije tako ukusno da bi se odrekla vitke linije". Priznajem slatkiši su moj grijeh.
  • Default avatar -
    Lepr
    Staro pravilo kada je jelo u pitanju doručak pojedi sam ručak podijeli s prijateljem a večeru s neprijateljem (iliti ne večeraj)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.