Komentari 36

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar maja_m
    maja_m
    Već 3 godine mučim se sa dijetama i pokušavanjem vježbanja... i uspjela sam nešto kila skinuti ali to još nije dovoljno, a zbog mlohavosti i celulita se ne mogu ni pogledati u ogledalo ili bezbrižno prošetati plažom i zato mislim …prikaži još!
  • Default avatar -
    branchy
    Ajme, kako bi lijepo bilo, kada bi se moje tijelo maaalčice smanjilo! Koliko god zvuči nestvarno, bilo bi to stvarno prekrasno! Za rođendan biste me razveselili, jedinstveni poklon donijeli. Vježbala bih žustro, vrijedno, Iskoristila svaku minutu maksimalno. A nakon toliko …prikaži još!
  • Default avatar -
    nika213
    Pa da mi je guza manja Eh da mi je noga tanja Tako mi je trbuh težak Iako krenula sam već i vježbat Trener me i sam zeza Energija mi hoće bježat Ali ipak neću stati Makar ne vidjela pomak …prikaži još!
  • Default avatar -
    plavojka2
    Baš bi bila sretna da me malo "ispeglate".Nikad nisam imala priliku otići na bilokakav kozmetički tretman, ovo bi bilo za vrištanje :). Studiram pravo i najveći strah mi je da će mi pozadina jednog dana ostati spljoštena od toliko sjedenja.Zato …prikaži još!
  • Default avatar -
    damac
    Iskreno, nemam problema s viškom kilograma jer imam 49kg na 163cm visine. Ono čime nisam zadovoljna je oblik, a to je kruška, pa je koncentracija svega na bokovima i guzi, i htjela bi to malo utegnuti i smanjiti. Htjela bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    ninazalac
    Prijavljujem svoju mamu i molim Boga da ostavim dobar dojam na Vas. :) Do prije 8 godina mama je bila pušač sa 15-ak kilograma viška. Tada je doživjela gadnu nesreću gdje je umalo ostala paralizirana za cijeli život. Kada se …prikaži još!
  • Default avatar -
    saraaa586
    Vrlo sam mlada i imam problema sa kilogramima i oblikom tijela. To ruši moje samopouzdanje kojeg uopće nemam. S obzirom da sam mlada to se da ispravit. Bavljenje sportskom aktivnosti je nemoguća zbog situacije mjesta gdje živim a i obaveza. …prikaži još!
  • Default avatar -
    ladydiii
    Pozdrav svima :) i ja sam jedna od onih koja od djetinjstva vodi svoje male bitke s viškom. Mama kaže da sam oduvijek voljela papati i da su mi usta uvijek bila puna te da sam se uvijek volje motati …prikaži još!
  • Default avatar -
    B_ubi
    Lijep pozdrav, borbu sa viškom kilograma vodim već 3 i pol godine... Od nakupljinih kilograma zbog korištenja hormonalne terapije,ali najviše od nakupljenih kilograma u trudnoći.Uspješno sam skinula 33 kg,ali sa zadnji 10 kg borim se bezuspješno,metabolizam mi je dosta usporen,vježbam …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ani89
    Pozdrav, Imam 24 godine, prije 5 godina imala sam tešku prometnu nesrecu i provela sam sveukupno godinu dana u gipsu, bolnici, na terapijama... Nakon godinu dana pojavili su se problemi sa crijevima koji su na svu srecu uspješno riješeni! Jedini …prikaži još!
  • Default avatar -
    mendja
    poštovani, bilo bi lijepo osvojiti nešto...Božić je uskoro :) nisam bucka, nisam debeljucka, ali vaša pomoć bi mi dobro došla oko svega, naročito oko masnih naslaga koje marljivo spremam kao mali mrav kako bih preživjela zimu :)
  • Default avatar -
    kcizmesija
    crissti Poštovani, riješit se masnih naslaga, celulita i zategnuti tijelo! Pa to je više nego ono što si jedna (punija) žena kao što sam ja htjela poželjeti za Božić. Poboljšati na svom tijelu? Ja bi htjela napokon, nakon skupljenih 10 …prikaži još!
  • Default avatar -
    malakrava94
    ovo pisem umjesto mame...ona bi htjela oblikovati tijelo i smanjiti svoj obujam jer ima 50-ak kg viska,a i zdravlje joj i pati radi toga....ima secer,problema sa zilama,krvotokom i visokim tlakom...cak su joj i diskovi iskocili i ima problema sa kicmom....to …prikaži još!
  • Default avatar -
    Hushpuppy
    Zadovoljna sam svojim tijelom i upravo zbog zahvalnosti prema svom tijelu htjela bih mu priuštiti jedan ovako zanimljv tretman. A uskoro mi je i rođendan :).
  • Default avatar -
    mila127
    Poštovani! Otkad znam za sebe, svuda sam upamćena i zabilježena kao debeljuca, jaka, velika, debela. Uvijek sam bila deblja od svih vršnjaka. Puno sam patila zbog prekomjerne težine još od malena. Nazivali su me pogrdnim imenima, uvijek su mi dobacivali …prikaži još!
  • Default avatar -
    vejva
    Poštovani, Zbog same sebe i zdravlja te velikom željom o promjeni načina života tj.prehrani voljela bih si dokazati kako je sve moguće uz puno truda i volje,pa i promijeniti način dosadašnjeg života.Mlada sam osoba željna novih izazova i osobnog dokazivanja …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.