Komentari 30

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    majaleo
    inače se trudim sebi i svojoj obitelji osigurati dovoljan unos vitamina c.Kroz zimu pijemo prirodan sok od narance i limuna,a u ljeti isto s sezonskim vocem i povrcem.Bilo bi super probati Biotta sokove te vidjeti kako oni djeluju na organizam :)
  • Default avatar -
    bubi13
    Tijekom hladnijih mjeseci svakodnevno si radim voćne salete sa mojim najdražim voćnim prijateljem kivijem tu se nađe i naranča, mandarina, ananas, i banana. U proljeće ubacujem jagode a po ljeti borovnice, kupine i maline. Važno mi je da salata bude …prikaži još!
  • Default avatar -
    slatkabrineta
    Svako drugo jutro cjedim si sok od naranče. Ponekad si napravim vočnu salatu sa 10 vrsta voća koja su potrebna mome organizmu. Održavam svoj život zdravim jer to je veoma važno. Jer onda se osjećam sjajno u svojoj koži.
  • Default avatar -
    magdek
    Dragocjenih izvora vitamina C možemo pronaći u sezonskom povrću poput paprike, kupusa, brokule i češnjaka (koji k tome ima i čitav niz drugih aktivnih sastojaka za antibakterijsko djelovanje), sezonskom voću poput kupine, borovnice, maline... (tzv. bobičasto voće), neizostavnog limuna i …prikaži još!
  • Default avatar -
    mango14
    Svoj imunitet shvaćam jako ozbiljno, te ga jačam kombinacijom zdrave prehrane,redovitog vježbanja i dovoljno sna, te ponekad ubacim dodatke prehrani, ovisno o sezoni. To je jedini i pravi način da bi imunitet ostao jak dugoročno, što je jako važno ako …prikaži još!
  • Avatar dado78
    dado78
    U zadnjih pet godina kako sam prešao na vegetarijansku odnosno pescetariansku prehranu nemam apsolutno nikakvih problema sa imunitetom,što ranije nije bio slučaj.Riba dva puta tjedno,raznoliko povrće i voće koje sami uzgajamo pošto živimo na selu,tako da ni preko zime nemam …prikaži još!
  • Avatar zuliana
    zuliana
    sook sokić ja tebi kažem bokić :) rado bih te pila svakoga dana bit ćeš uz lisnato povrće i naranđe moja svakodnevna hrana :) sadržiš sve što meni boležljivoj treba zahvaljivat ću zdravog kravi svaki dan ako treba :)
  • Avatar Ivana1701
    Ivana1701
    Kad imunitet padne, pa svakakvi virusi napadnu organizam, onda je najbolje piti ovakve prirodne sokove. Kad bih ga dobila moji problemi sa imunitetom bi se riješili, a simptomi alergija bi bili slabiji te bi ja mogla normalno funkcionirati, zato će …prikaži još!
  • Default avatar -
    natertua
    Crveno svjetlo u vidu herpesa na usni, znak je da mi je imunitet značajno pao i da pod hitno treba nešto poduzeti da ojača. A onda počinjem sa pojačanim unosom svježeg voća i povrća (favoriti su mi bobičasto voće i …prikaži još!
  • Default avatar -
    nadijacico
    Uz malo znanja, volje i savjeta Zdrave krave nije se teško hraniti zdravo, ali treba dosta mašte i vremena kako svojim ukućanima servirati uvijek ono što vole i žele jesti a da bude i zdravo , puno C vitamina. Trenutno …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.