Komentari 29

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    tina55
    najbolje Valentinovo ikad s tadašnjim dečkom, današnjim mužem: romantična večera u Veneciji :) oduvijek sam željala vidjeti Veneciju pa mi je moja ljubav ispunila tu želju za jedno Valentinovo, bili su to studentski dani i nismo baš imali namjeru posjećivati …prikaži još!
  • Avatar bobica10
    bobica10
    Vecini zena su poznati oni razgovori na kavama s prijateljicama kad sve muskarce trpate u isti kos. Da, i ja sam to radila prije par godina. Često smo se znale žaliti da su svi muškarci isti i da je danas …prikaži još!
  • Avatar Danaaa
    Danaaa
    hmmm...citajuci ove silne komentare sjetila sam se jedne ljetne noci,dosadne i sparne..bas ko i sad sjedila sam sam za laptopom i dopisivala se sa tadasnjim poznanikom ,kasnije deckom, a sad vec evo i muzem...mi djevojke smo malo i lukave pa …prikaži još!
  • Default avatar -
    sasko
    Jedan od najboljih poklona koji sam dobio od cure je kolaž knjiga njenih provokativnih fotografija. Nisam mogao vjerovati da je zamolila prijateljicu da je fotka samo kako bi ja dobio ručno izrađeni poklon. Unutra su se našle i ljubavne poruke …prikaži još!
  • Default avatar -
    bucocar
    Evo lagano godine klize i bliži se 20 godina sretnog zajedničkog života.Moram priznati da moja žena ima kreativne ideje za uzbudljiv život.Kažu da je kvalitetan sex 50% uspješnog braka i to je točno.Svake godine izmisli nešto što nadopunjuje ono sve …prikaži još!
  • Avatar Snegy
    Snegy
    nasa je veza zapocela kao neobavezno druzenje tu i tamo... zacinjena velikom dozom privlacnosti i spontanosti... nakon nekog vremena, povremena druzenja prerasla su u sve cesca druzenja, a zatim u nesto sto traje jos i danas. kada zatvorim oci, u …prikaži još!
  • Default avatar -
    mr3609730
    priča o našoj vezi započela je pred 4 godine.on je bio znanac iz srednje škole,nekoliko godina kasnije srela sam ga na vjenčanju na kojem smo se pukim slučajem našli zajedno.nabavila sam njegov broj,uspostavila kontakt i tako je sve počelo.studirao je …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mirjana9
    Otkrila sam sex u četrdesetoj. Nakon 20 godina braka. Običnog braka: mali čopor djece, veći kredit, uobičajeni problemi. Počeo je dolaziti na moje radno mjesto. Bio je visok, zgodan za pedesetogodišnjaka. Gledao me diskretno mjesecima. Počeli smo piti kavu i …prikaži još!
  • Avatar PRETTYUSER
    PRETTYUSER
    Mislim da se ništa ne može mjeriti sa vođenjem ljubavi sa strancem. U stranoj zemlji. Na stranom jeziku. Too je nešto novo, neočekivano, uzbuljivo, totalno romantično ako osjetite tako veliku strast koju sam ja iskusila. Opasno na granici sa krajnjim …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.