Komentari 29

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    mirjanamiriam
    Za prvo Valentinovo otkrila sam da imam nekih zdravstvenih problema. I iako sam dobila i cvijeće i poklon od dečka, njegovo prvo "Volim te" u vlaku na putu kući značilo mi je mnogo više. Već smo više od 10 godina …prikaži još!
  • Default avatar -
    nadicaaa
    Bio je to kad smo ja i moj muž još bili dečko i cura. Naime, ja sam se vraćala kući s posla, a on me čekao doma u našem podstanarskom stanu. Kad sam ušla, već na vratima mi je uzeo …prikaži još!
  • Default avatar -
    an112
    Romantika mi je uvjek bila jača strana, uvjek me obori s nogu svaka sitnica i lijepa riječ. Iza sebe nemam godine braka s voljenom osobom niti djecu ali imati ću nadam se jednog dana. Moja ljubav rodila se na prvi …prikaži još!
  • Default avatar -
    ikozlica
    aaa, nakon staža od 10 godina, dvoje djece već imamo neku svoju rutinu, neku vrstu romantike koju drugi ne vide, ali mi osjećamo. Nisu mi potrebni poljupci u javnosti, držanje za ruke i slično. Dovoljan mi je pogled i jutarnja …prikaži još!
  • Avatar Sanja2011
    Sanja2011
    Bilo je to prošlo ljeto. Dan iz mojih snova, dan kada sam diplomirala. Ujutro je bio samnom i bodrio me prije obrane diplomskog jer zna da sam ja vrlo veliki „tremaš“ u takvim situacijama. Držao me za ruku i govorio …prikaži još!
  • Avatar Swann
    Swann
    Prije 6 godina, dok je mog muža (tada dečka) i mene dijelilo malo vise od sto kilometara, iznenadio me jednog predvečerja. Doputovao je u moj grad i izveo me na predivnu romantičnu večeru i šetnju uz rijeku. Bilo je ljeto …prikaži još!
  • Default avatar -
    Maglenka
    Moje najromantičnije iskustvo se odigralo na ne baš romantičnom mjestu. Bila sam bolesna, u bolnici, a dragi je tek počeo raditi (od jutra do sutra) tako da nije bilo nikakve šanse da se vidimo nekoliko tjedana. Ipak, jednog se dana …prikaži još!
  • Default avatar -
    spajkulica
    Moje najromantičnije iskustvo desilo se u najgorem razdoblju mog života ,kada mi je umrla majka.Zajedno smo bili samo 3 mjeseca i otišao je na brod 10 dana nakon što sam pokopala majku .Mjesec i pol dana sam bila neutješna ,nisam …prikaži još!
  • Default avatar -
    bramasole
    Moje najromantičnije iskustvohmmm,teško mi je izdvojiti smao jedno u tih 6 godina provedenih s njim,svaki trenutak bio mi je poseban i sa velikom tugom se sjećam tih divnih dana jer nažalost više ga nema. ali najljepši trenutak mi je bio …prikaži još!
  • Default avatar -
    valencia72
    Bila sam u dugoj vezi kad sam tog ljeta 2007. upoznala čovjeka svog života,na plaži..Raščupane kose od soli i vjetra gledao me kao da sam najljepša žena na svijetu.Bio je neodoljiv,očiju plavljih od mora,neobuzdan,bajker.Navečer smo otišli na kavu,trebala je to …prikaži još!
  • Default avatar -
    Vucica
    U vezi sam već 3 i pol godine sa najboljim dečkom na svijetu. Od samog početka smo oboje znali da je to to i osjećali se da bi jedno kraj drugog mogli provesti cijelu vječnost. I jednom i drugom je …prikaži još!
  • Default avatar -
    alisas
    On je otisao na more dok sam ja u Zagrebu sjedila na kauču i jela čokoladice,odlučna spremit se ,te otputovat bilo gdje samo da ne razmišljam o njemu.Kupila sam kartu,no isti taj dan me zvao i rekao kako se sutradan …prikaži još!
  • Default avatar -
    trnje
    Ljubav je začin života,seks je začin veze....
  • Avatar kisica
    kisica
    Upoznali smo se prije 7 godina, uskoro pa 8. Bila je subota, prijateljica i ja spremne za izlazak odlučile smo nakon pića u kafiću otići u disco. Sa stepenica sam uočila dečka, vidno pijanog, svjetlo smeđe kose i smeđih očiju, …prikaži još!
  • Default avatar -
    dora987
    Trenuci provedeni sa voljenom osobom je nešto najljepše i mislim da je svaka situacija sama za sebe lijepo iskustvo. Ja nešto nisam pristalica favorizirati al kada bi morala birati... U vrućim ljetnim mjesecima bez ikakvog povoda odlučio je da me …prikaži još!
  • Default avatar -
    talia74
    Prije nepune 9 godine dan počinje uobičajno odlazak na posao vraćanje... Predvečer smo prijateljica i ja otišle na neku prezentaciju i nakon nje popile piće. Račun kad sam došla kući i ovaj dan je gotov. Presvućem se u pidžamu i …prikaži još!
  • Avatar VOLIMZIVOT
    VOLIMZIVOT
    Bilo je to jako davno... Sreli smo se proslavi jedne Nove godine. Pogledi su nam zapeli i zaustavili se. Upoznali smo se i priča je krenula.. a onda slučajno ruke su se dotakle i kao da se stvorilo nekakvo električno …prikaži još!
  • Default avatar -
    paza
    Poštovani!O ljubavi je nemoguće suvislo pisati,toliko tekstova i pjesama postoji koji Ju pokušavaju shvatiti,obrazložiti,izračunati,živiti...Udana sam već skoro 7 godina i mogu reći da sam sretna,unatoč uobičajenim trzavicama i pokojom svađom!Ruku na srce,romantika je malo splasnula,ali kad me muž želi iznenaditi …prikaži još!
  • Avatar majagene
    majagene
    Tog dana mada je bio moj rođendan i rezervirala sam mjesto u restorančiću kraj mora za nas dvoje, nisam znala dali ću vidjeti svog dragog jer je morao završiti neki važan posao. Osjećala sam se tužno i jadno, nisam znala …prikaži još!
  • Avatar zvrnda
    zvrnda
    Heh, da bili smo tada cura i dečko ( više nismo ) sad smo u sretnom braku i ima tome već dosta godina ;D. Ljetovanj sa društvom dosta nas je bilo i išli smo na Krku, slapovi kod Skradina. Bilo …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.