Komentari 23

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    tatty37
    Neću ja puno pisati o svemu zašto bi željela osvojiti ovu dragocjenu knigu ...samo ću sve sve sakupiti u jednoj rečenici:"Meni je hitno potrebna ova knjiga jer vjerujem da je ona moja -slamka spasa-koja će u meni prouditi svijest kako …prikaži još!
  • Default avatar -
    scalia
    Nemam više životne energije ali baš niti malo.4 godine fukcioniram poput robota,dišem ali ne doživljavam,ne osjećam.Svi hormoni u mome tijelu su u neravnoteži i to velikoj.Štitnjača ne radi-kažu os stresa,hipofiza pojačano radi-kažu opet od stresa.Savjeti poput ne smiješ se nervirati …prikaži još!
  • Avatar Kiki44
    Kiki44
    Pozdrav svima!Scalia,tebi poseban pozdrav!Eto,već si učinila jedan veliki korak-rekla si:"želim živjeti ovdje i sada!"Tako si sama sebi na neki način zapovijedila:ŽIVI!Svi mi možemo pametovati jedni drugima i davati savjete,učini ovo ili ono,te nemoj ovo ili ono.Zato bi bilo dobro...u stvari …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.