Komentari 23

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Imutak
    Imutak
    Polako sam krenula sa svojom duhovnom obnovom i osjećam da je kreulo dobro u tom smjeru.No ipak postoji još ona neka kočnica koja mi ne dozvoljava da u sebi probudim duhovno sretnu osobu i zadovoljnu u potpunosti sobom.Moram mijenjati sebe …prikaži još!
  • Avatar Angelwithsmile
    Angelwithsmile
    Dugi niz godina se bavim yogom i meditacijom. Postigla sam i uspijevam održati svoj tempo života. Pozitivna sam, smirena i sretna. Jako sretna. Cijenim malene stvari i prirodu. Sva bića oko sebe poštujem. Jedino što bi voljela promijeniti je dostići …prikaži još!
  • Default avatar -
    jasna460
    Što bi u svom životu željela promijeniti na duhovnoj razini? Odgovor je jednostavan - sve. Svoj način razmišljanja, svoje navike, svoj stav. Voljela bi u svakom problemu vidjeti izazov, svaku pesimističnu misao zamjeniti optimizmom, u svakom trenutku uzivati bez brige …prikaži još!
  • Default avatar -
    doroteica
    Dvije godine se borim sa teškom bolesti u obitelji. Ogroman stres mi se svalio na leđa. Nikada nisam mislila da mogu biti tako jaka i da mogu izdržati toliko problema. Ipak stres se nakupio i ja sam u jednom trenutku …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadoitea
    Kada imate 71 godinu svjesni ste da imate i jako puno životnog iskustva. U životu nikada nije sve bajno i idealno i ponekad mislimo da sve ne možemo izdržati i onda se opet dignemo i nastavimo život dalje. Ja sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    fotka
    Na vlastitoj sam koži osjetila što znači okrenuti se protiv samoga sebe. Nedavno sam izašla iz bolnice, svjesna da me tamo doveo moj negativan stav o svemu. Ali, kada vam život visi o koncu, stvari počnete gledati iz drugog kuta …prikaži još!
  • Default avatar -
    magdek
    Htjela bi promijeniti one stvari koje me udaljavaju od potpunog duhovnog mira. To je prije svega tračanje ili ogovaranje čega se sramim i ovdje javno priznajem da je to dosada bilo sastavni dio mene. Nisu to zlurada ogovaranja, nego primjedbe, …prikaži još!
  • Avatar Kiki44
    Kiki44
    Pozdrav Zdravoj Kravi autorici knjige g.Biserki Blašković!;ogla bih i ja navesti puno osobnih primjera na ovu temu,raznih iskustava i dobrih i onih ne baš tako lijepih da bi ih trebalo pamtiti i razmišljati o njima,ali mi ljudi smo tako nekako …prikaži još!
  • Default avatar -
    Leii
    Htjela bih promijeniti to da se uopće ne osvrćem što drugi i meni misle i da mi raspoloženje ne ovisi o drugima i što drugi rade, nego isključivo o tome što ja radim i što ja mislim. Kako kaže Dr. …prikaži još!
  • Default avatar -
    sabinaf
    Imam 40 godina i moram reći da me život nije mazio.Međutim nikada o tome nisam mislila na negativan način, uvijek sam kročila naprijed i bila puna energije i pozitivna, zdravo se hranila, redovito vježbala i uglavnom brinula o svom tijelu …prikaži još!
  • Default avatar -
    anitaa124
    Na duhovnoj razini htjela bih promijeniti svoju sumnju, svoje misli o porazima iz prošlosti, svoje tužne misli o životu u nešto lijepo, htjela bih osjećati duboku zahvalnost, sigurnost i mir, vjeru, jače nego dosad. Voljela bih ojačati svoj duh na …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirjana15
    Voljela bih savladati kako se iz negative, prebaciti u pozitivu...ne da sam nužno samo negativna, nego imam faze kada je sve besmisleno, taj kod bih rado promjenila u pozitivan obrazac...i radi sebe i ljudi oko mene...iz tih razloga baš mislim …prikaži još!
  • Default avatar -
    twigy
    Polako postajem svjesna da je nekoliko ružnih događaja u životu, nakupljenih problema u meni stvorilo jednu osobu, koja kroz život prolazi jednostavno da se prođe. I lijepo i ružno doživljavam na isti način bez emocija, prazno...pa sve je ionako prolazno. …prikaži još!
  • Default avatar -
    tonica123
    voljela bi se uvjeriti da sve ovo zaista ima neki smisao,voljela bi vjerovati da ništa nije slučajno ,voljela bi jednostavno spoznati i vjerovati u ono što mi se sada čini izmišljenim i lažnim,voljela bi pronaći mir u srcu ,voljela bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    BLAZENKAMeske
    Voljela bi probati i iskusiti ako postoji nešto što će me odviknuti navike da po noći odlazim na prugu i ramišljam kako je nabolje rješenje za sve da me nema..... Maknem se svaki put...vratim u kuću a da poslije nitko …prikaži još!
  • Avatar pikapolonica
    pikapolonica
    Godinama nisam osoba koja sam bila. Od uvjek nasmijane, brbljave osobe postala sam osoba koja jedva živi. Do toga me dovelo da sam vjerovala krivim osobama, prijateljicama koje to nikad nisu ni bile. Toliko su me ljudi razočarali da sam …prikaži još!
  • Avatar BigButt
    BigButt
    Željela bih promijeniti svoj stav prema životu. Preuzeti odgovornost za svoje postupke i ne odgađati teške odluke. Želim prestati bježati od sebe i drugih.
  • Default avatar -
    Ljubs
    Znam da se treba krenuti prvo od sebe, ali ja bih prvo htjela probuditi svijest u drugima jer je njihova energija na niskoj razini. Imam prijatelje koje uopće nemaju volju za životom pa bih to voljela promijeniti.
  • Avatar Kiki44
    Kiki44
    Dragi moji ljudi,najprije pozdrav svima vama koji ste ovdje napisali svoje priče,uglavnom svi trebate pomoć,tužni ste,ranjeni,u dubini duše nesretni...pa iskreno ni mene svi ti osjećaji nisu mimoišli i još uvijek ima dana kad mi se dogodi pad...a onda me jedna …prikaži još!
  • Default avatar -
    Linda5
    Pozdrav! U svome životu na duhovnoj razini htjela bi promijeniti ono što je vjerujem svakom čovjeku najvažnije, a to je sreća u malim stvarima, ljubav i mirnoća uma. Želim vjerovati u poslovicu koja kaže: "Život je prekratak da bi bio …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.