Komentari 30

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Tajchi31
    Važno je svakodnevno unositi svježe i zdrave namirnice. Isto tako je činjenica da večina zaposlenih ne stigne konzumirati 5 obroka, od toga 5 voća/povrća. S toga, redovito uzimanje smoothia ili svježe iscjeđenog soka od nekoliko svježih namirnica opskbiti će organizam …prikaži još!
  • Default avatar -
    damac
    Iskreno, ne znam zašto je važno piti smoothieje, ali voljna sam probati, pa Vam povratno reći zašto. Znam da je sirova i tekuća hrana zdrava, ali neda mi se skupljati recepte po inetrnetu i onda "kemijati" kako ih piti. Ovako …prikaži još!
  • Default avatar -
    slatkabrineta
    Svako od nas ima cilj da provede svoj dan što bolje i pokušava ostvariti svoje ciljeve. Moj cilj je da ujutro za doručak popijem smoothie. Jer održi me skoro cijeli dan na nogama jer ujutro sam popila zapravo čašu punu …prikaži još!
  • Avatar nensi26
    nensi26
    Važno je jer daje vitalnost i energiju. Nije kuhano, znači svježe je pa se vitamini ne gube sa termićkom obradom. Moja mala obitelj to zna i od najmanjeg člana vrtićke dobi. Zato se trudim biti kreativna i pripremati sokove za …prikaži još!
  • Default avatar -
    strasilica
    Jer su prirodni, jer su fini i nadasve hranjivi. A okusi se lagano prilagođavaju vlastitim željama. Kod pravljenja smoothija ne postoji nemoguće.. Osobno ih obožavam, i uvijek kad sam u mogućnosti dan započinjem jednim smoothijem - najčešće je to kombinacija …prikaži još!
  • Default avatar -
    dudilo
    Piti smoothieje važno je jer uz to što su izvor esencijalnih vitamina, minerala i ostalih fitonutrijenata, nisko kalorični su, idealni su u svako doba, pogotovo ljeti, te k tome izraz naše kreativnosti i dnevnog raspoloženja. Drugim riječima, s njima nikad …prikaži još!
  • Default avatar -
    petrita
    Smoothije je važno piti jer u to je čaša puna vitaminina koji trebaju našem organizmu za rast i razvoj. a uz to su i fini :)
  • Avatar YellenaBM
    YellenaBM
    Jednostavni za pripremu, ukusni, puni vitamina i minerala, idealni za svako doba dana. Iznimno su hranjivi, daju energiju, praktičan su, brz i cjelovit obrok.
  • Default avatar -
    majaleo
    Smoothie i voće se vole, pa onda grlo i glava ne bole. reži,guli,kreni miksat samo nemoj da voće i povrće moraju kiksat!!
  • Default avatar -
    Emina10
    Prije nekih mjesec dana kupila sam blender i počela miksati prvo različito voće (naranče, limune, kivi, jabuke, banane), a onda sam počela dodavati i povrće (ciklu, salatu, brokulu, kelj) i bila sam iznenađena da miks voća i sirovog povrća nije …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.