Komentari 30

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Manja72
    Zašto piti? Jer oni daju KREATIVNU kombinaciju vitamina i minerala, neophodnih za zdravlje. Pritom ne treba osjećati "grižnu savjesti" jer oni su zdravlje, a ne "grijeh".
  • Default avatar -
    zg80
    Jednim zzzzzzzzz mikserom i ukusna hrana u svom prirodnom obliku je spremna nahraniti naše stanice. Sami biramo okuse i kombinacije sastojaka, a mogućnostima nema kraja. Živjeli!
  • Default avatar -
    nescho
    Zato što su zdravi, ukusni, osvježavajući i hranjivi :) Super je to što sami utječemo na okus, teksturu i kalorijsku vrijednost na način da mijenjamo sastojke (voće, povrće, žitarice, orašati plodovi, mlijeko, voda, jogurt, razni biljni napitci...) a broj kombinacija …prikaži još!
  • Default avatar -
    apucoos
    Važno je piti smoothieje kako bih redovno išli kod Karla, a izbjegli odlazak doktoru :)
  • Default avatar -
    Alice111
    Kao da sam znala...danas sam si naručila mikser za smoothie tako da vaša knjiga bi mi super došla! Kažu da ono sta jedemo to i jesmo; smoothie puni su vitamina, prirodni su i treba izdvojit jako malo vremena i dobru …prikaži još!
  • Default avatar -
    LucijaLuci98
    Piti smoothieje je važno jer jednim miksom unosimo mnoštvo minerala,vitamina s tim da možemo birati samo vrstu,bezbroj je izbora.
  • Default avatar -
    mirjana15
    zato što je to čaša puna zdravlja iz sviježih namirnica koje odaberemo najbolje sezonski i u svakom slučaju najbolje iz eko uzgoja...uz tu čašu bez dvojbe možemo nazdraviti a da budemo sigurni da je NA ZDRAVLJE!
  • Default avatar -
    Monikak
    Mislim da su najzdraviji smoothiji od zelenog lisnatog povrća,teško da samo tak pojedemo sirovi kelj,blitvu...a ovako ako pomješamo sa kivijem ,jabukom ,bananom ,stavimo žlicu meda,malo đumbira ...mislim da izravno dobivamo sve vitamine a nismo se "silili jesti nešto što nam …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ljubs
    Potrebna ti je energija odmah ujutro, a nemaš kave kod kuće ili ju jednostavno ne voliš? Ne stigneš ujutro vježbati jer se žuriš na posao? Nemaš dovoljno novca za proteinski shake koji bi ti dao energije? Ni ne treba ništa …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ermossisima
    Volim smoothije i smatram ih jako zdravima jer sadrže punu koncentraciju vitamina, minerala i ostalih blagodati iz omiljenog mi voća i povrća. Daju mi energiju, a usput čine čitav moj organizam zdravijim. Ne škodi ni činjenica da su odlični i …prikaži još!
  • Default avatar -
    marina289
    Svaka cast sokovima koje nalazimo u ducanima i na kojima pise sto posto voce, bez konzervansa, bez dodanih secera, ali smoothije koje slozim kod kuce neusporedivi su s bilo kojim kupljenim napitkom. Tocno znam sto sam stavila unutra i znam …prikaži još!
  • Default avatar -
    aidaba
    u sekundi smutiš smutka i odmah si manje smotana, više poletna.
  • Default avatar -
    jasna460
    Smoothie je važno piti jer voće i povrće daje više energije nego nešto drugo to je piće iz prirode, uz jogurt i orahe prilično i kreativno! Kad si bez energije, slaba i u tuzi gledaš svijet iz kreveta jedan smoothie …prikaži još!
  • Default avatar -
    tince
    Svako jutro smoothie mi treba jer pad imuniteta u proljeće me vreba. Osim što su ukusni za jelo jako su dobri za fit tijelo. S jogurtom, povrćem ili od mlijeka, za energiju nema boljeg lijeka. Sa sezonskim voćem ih najviše …prikaži još!
  • Avatar Swann
    Swann
    U moj obitelji smatramo da je važno piti smoothieje jer smo se i sami uvjerili u sve njihove prednosti za zdravlje, energiju, vitalnost, imunitet i zdrav izgled kože. Budući da moji ne vole voće u cjelovitom i narezanom obliku, smiksana …prikaži još!
  • Default avatar -
    sanja50
    najjednostaniji komentar.najviše svi u obitelji volimo sokove iz voća i povrća,a ne da ih režemo.hvala.
  • Default avatar -
    trbuh
    Želiš li biti fit i turbo aktivan čitav dan smučkaj si smoothieje, nema pada imuniteta, nema debljanja i raznoraznih neuspješnih djeta, jednostavno nema razočarenja. A sve je tako fino, jedva čekaš novu ludu kombinaciju koja će ti produžiti život. Doživotna …prikaži još!
  • Default avatar -
    Dread25
    Ja volim piti smootieje. I to zato što baš ne volim jesti voće pa mi je draže usitnjeno unijeti vitamine. Uz to, sa smoothijima je moguće eksperimentirati i igrati se okusima, a kada jedemo voće to nije baš moguće.
  • Default avatar -
    pokalis
    Smatram da je važno piti smoothie-je jer su oni idealna kombinacija boja, okusa te svih vitamina i minerala, koji energetski osnažuju ljudski organizam i doprinose rastu njegovog fizičkog, mentalnog i duhovnog tijela. Jednostavni su za pripremu a tako moćni. Alisa …prikaži još!
  • Default avatar -
    sbotica
    Mislim da je to najbolja kombinacija vitamina i minerala te dovoljna dnevna doza, a puno jednostavniji način unosa pri čemu se ne treba mučiti s grickanjem, žvakanjem....
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.