Komentari 31

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    emmacroft
    Svako jutro popijem toplu vodu sa limunom,đumbirom i sirupom od šipka.Koristim spirulinu,macu,moringu,ječmenu travu,chlorellu,psyllium,kurkumu,kakao i druge supernamirnice koje čudotvorno djeluju na organizam.Obožavam ulje od kima jer je odlično za imunitet,te pijem dosta zelenog čaja i vode dnevno kako bih dodatno isčistila …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivana262
    Zahvalnost na početku dana ... punooo zabave i smjeha... . dodate 2-3 voća...povrća i punooooo vode..uz to uživajte u ljepoti i blagodatima prirode i zdrav imunitet je tu !
  • Default avatar -
    kolegica
    Za imunitet čini sve što mogu između ostalog vježanje, vodu u nenormalnim količinama, voće jesti u svakoj prilici, popiti čaj s limunom i druženje s prijateljima koji mi napune energiju i nema toga što mi može to zamjeniti. :)
  • Default avatar -
    anita82
    Mislim da čovjek kada nema briga oko zdravlja često ne misli o organizmu i ne čini za njega baš ništa sve dok ga ne pritisne. Osobno imam velike probleme sa psorijazom koja zaista izludi čovijeka, pa sam silom prilika počela …prikaži još!
  • Default avatar -
    trnje
    Mislim pozitivno !!!!Ne guglam bolest nego zdravlje.Naime ,oboljevsi od autoimune bolesti shvatila sam na bolniji način da sam imunitet i zdravlje uništila teškim mislima,strahom i brigama.Put ka ozdravljenju krenuo mi je promjenom misli,meditacijom,trčanjem u prirodi,fokusom na govor tijela i uzimanjem …prikaži još!
  • Default avatar -
    rosie34
    Moj jutarnji ritual je zeleni čaj s limunom, medom i Citrofitom. Zatim propolis sa pola žličice meda. Betaglukan i Spirulina moji su saveznici tijekom cijele zime. Za detoksikaciju pijem čaj od breze koji kombiniram s prahom neema. Pijem cca 2l …prikaži još!
  • Default avatar -
    dmsuzana
    ČESTO,A ZIMI SVAKODNEVNO KUHAM ČAJ OD GLOGA PLUS UVIJEK NEKI DRUGI ČAJ I CIJELA GA OBITELJ PIJE (2 LITRE NA DAN), I MISLIM DA NAS GLOG ČUVA!!!
  • Default avatar -
    yolanda
    U teoriji svasta,u praksi nazalost nista.. ako svoje moj paketić onda će to biti znak da moram početi 😉
  • Default avatar -
    didx
    Sokic od svjeze naribanog dzumbira i pola limuna svako jutro, super za imunitet a i za liniju! Naravno treba pazit i na prehranu u zimskim danima, puno voca i povrca :)🍏🍋🍅🍯
  • Default avatar -
    bojnik
    Uzimam kurkumu s crnim biberom i uz pekmez cimet i aroniju u prahu....med bagrema.... umor,pospanpst,mučnina su sastavni dio mojeg,bolovi u zglobovima pogotovo koljenima vele da su posljedica stresa i da mi imunitet slabi...vjerujem da bi ovaj paket možda napravio puno....no tko zna...
  • Default avatar -
    Danc
    Crni kim, amla, citrofit, limun s mlačnom vodom.. puno voća i povrća.. eto tako djeca i ja preživljavamo. A ja bih htjela probati i ulje divljeg lana pa evo možda sad dobijem priliku 🙂
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.