Komentari 31

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ljubo123
    U zdravom tijelu zdravi duh ali i sa zdravim duhom zdravo tijelo!!! Slijedim savjete Zdrave krave i jedem svjesno te afirmiram zdravlje ,a ulje crnog kima me riješilo alergija,a žlica meda i voda s limunom natašte čine čuda i uz …prikaži još!
  • Default avatar -
    Seishin9
    Nikakve lude kombinacije mi nisu potrebne, samo stari dobri tradicionalni običaji, popuf sezonske namirnice kao što su mandarina, nar, kiseli kupus, uz puno čaja od bazge, jabuke i cimeta, sa medom i limunom, i najmanje 8 sati sna, uz obavezno …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tenebra
    Moje vrijedne pčelice savršeno brinu o mom zdravlju! Pa tako jutro započinje sa šalicom mlake vode u kojoj otopim žlicu meda od kadulje, uz dodatak soka od limuna. Uz doručak uzmem žličicu peluda i popijem sok od mrkve. Umjesto bombona, …prikaži još!
  • Default avatar -
    kata88
    Trudim se svakodnevno vježbati, piti puno vode, jesti puno voća i povrća, a odličan recept mi je svako jutro pojesti žličicu meda od kestena koji je poznat kao najbolji med za imunitet Koristim još razne namirnice za zdravu prehranu te …prikaži još!
  • Default avatar -
    tonica123
    moj savjet je skroman ali vrijedi-jedem kuhano i to najčešće variva,kuham na svinjskoj masti,puno,puno kiselog zelja jedem i spavam u prozračenoj,negrijanoj sobi i ne pretjerujem zimi sa grijanjem kao što ni ljeti uopće nemam klimu i uz to puno hodam …prikaži još!
  • Default avatar -
    bogatstvo
    Podižem imunitet naizmjeničnim tuširanjem sa hladnom pa toplom vodom i trčanjem po nasipu svako jutro prije posla i onda zdrav doručak tipa pečena jaja i špek i pješke na posao,uz to spavanje od 8 sati i meditacija ali i ovakvi …prikaži još!
  • Default avatar -
    kuota
    Na svojem imunitetu radim kroz cijelu godinu, a pojačano od rujna do proljeća. Puno voća i povrća uvijek, ljeti tijelo "hranim" sunčevim zrakama da imam zalihe za zimske dane, đumbir, med i limun su cijelu godinu na meniju, citruse pojačavam …prikaži još!
  • Default avatar -
    mpavat
    Protiv prehlade se borim ja uz puno čaja , meda i đumbira. Neizostavna je i svakodnevna rekreacija, te zdrava i svježa vitaminizacija
  • Default avatar -
    kedi
    svaki drugi tjedan složim smjesu od jednog đumbira , dvije žlice meda i sok od jednog limuna, te to popijem svako jutro jednu žličicu i mogu vam reči da nisam imala ni viroze a ni prehlade već dvije godine, aprobava …prikaži još!
  • Default avatar -
    nixxxx
    prosle godine otkrila sam zlatnu pastu a to je kombinacija kurkume, cimeta, crnog papra i kokosovog maslaca. uzimam po jednu zlicicu 2x dnevno kroz jesen a i cijelu zimu i osjecam se savrseno !!!!! nema boljeg !!
  • Default avatar -
    IRIS0702
    Premda sam svjesna da moje ponašanje nije ni pametno, ni pohvalno - svom imunitetu nisam baš dobar saveznik (uglavnom s opravdanjem da nemam vremena). Ali imunitetu svojih curica poklanjam svu moguću pažnju. Tako su u upotrebi propolis, grape kapi, mljevene …prikaži još!
  • Avatar marija0000
    marija0000
    Imunitet mi za sad dobro stoji, kada zima hladne dane broji, kurkumu sa medom i đumbirom na drvenu kuhaču stavim, da se visokom temperaturom ne bavim, kozice mi moje svaki dan mlijeko daju, pa živim zdravo ko u raju.
  • Avatar gogz
    gogz
    Prehrana puna povrća i voća te svakodnevna rekreacija na svježem zraku (hodanje, planinarenje, biciklizam, trčanje) su idelan spoj radi kojeg već godinama - da kucnem o drvo - nemam većih zdravstvenih problema u zimskom razdoblju.
  • Default avatar -
    klotilda
    crni kim i domaci med sa cesnjakom i đumbirom
  • Default avatar -
    muzuvir
    Crni kim provjereno uravnotežava imunitet, kao i ulje lana ili industrijske konoplje bogato omega 3 i 6 kiselinama. Sve sam isprobala i koristila, i to najradije od tvrtke Matičnjak :)
  • Default avatar -
    Marica1402
    Kad mi imunitet padne, posegnem za spirulinom, matičnom mliječi ili smiksam svoj imuno-boost sirup koji čini jednaka količina tri super sastojka - maslinovog ulja, limunovog soka i meda. A budući da dojim i jurcam za malim zvrkom, svaki imuno-booster je dobrodošao!
  • Default avatar -
    Tia0101
    Do sada sam se borila na neki svoj način i samoj sam sebi za motivaciju napisala inspirirajuće stihove ali mi je i svaka dodatna pomoć i preporuka dobro došla. Hvala na članku, svakako ću i nešto od ovoga uvrstiti u …prikaži još!
  • Default avatar -
    AnaMatas1
    Upijanje sunca kad god je moguce,priroda,tjelovježba,opušten stav,biljna prehrana,od pica samo voda i dikod caj,ne piti tablete...i glazba i ples bilo kad bilo gdje :)
  • Default avatar -
    Margareta
    Za imunitet koristim samo med i limun. I volim mješavine meda s propolisom. Kod jakih grlobolja pijem maslinovo ulje, med i limun. To mi super pomogne. Jako volim prirodno liječenje! Cijenim ulje crnog kima. Pijem ga u proljeće za ublažavanje …prikaži još!
  • Default avatar -
    valencia72
    Znate kako se kaže kako su u postolara uvijek najlošije cipele.Tako je i kod mene iako nisam postolarka nego medicinarka. U moj kućnoj ljekarni nećete naći ništa osim Lupoceta za dječju temperaturu. Susjedi mi često u bilo koje doba zvone …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.