Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    nika213
    ok mi se čini jelovnik- ja se načelno tako i hranim, jedino što mi tu fali se količine; posebice kad se radi o kruhu, tjestu, žitaricama,mesu... pa čak i količini voća/povrća.
  • Default avatar -
    MissW
    Meni se čini da je jelovnik odličan! Pogledaj ženu koliko je smršavila!! Svaka čast, i ja ću do nutricioniste. Bravo!
  • Default avatar -
    nika213
    je odličan je, ali ponavljam- nema količina što bitno utječe na stvar (kako i tigercat kaže)...iako bi se po ukupno izračunatim kalorijama moglo procijeniti bilo bi ipak lakše da su okvirne količine naznačene pored svakog jela....
  • Default avatar -
    tigercat
    zašto nigdje u tim dijetama nisu navedene količine hrane nije baš isto pojesti 100grama kruha, mesa, žitarica mliječnih proizvoda... ili 200grama... za voće još kako tako al za neke kaloričnije namirnice bi trebali navesti i količinu pošto već piše kalorijska …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.