Komentari 24

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lutkica2
    Lutkica2
    Otkad znam za sebe loše spavam i jako teško zaspem ,nesanica me mučila svaku noć dok negdje nisam pročitala ovo i zaista pomaže. Metoda se sastoji od brojeva 4,7,8. Naime, u trajanju 4 sekunde se uvlaći zrak kroz nos, bez …prikaži još!
  • Default avatar -
    stanli
    Na rubove jastuka nakapati po par kapi eteričnog ulja melise (matičnjaka), lavande, citrusa ili ruže i geraniuma. Dakle, odmaram, spavam i inhaliram ljekovita eterična ulja.
  • Default avatar -
    adriana007
    Obzirom da smo u novom stanu vrlo loše spavali, prvo smo pozvali radiestezistu koji nam je detektirao podzemni tok vode duž cijele jedne strane stana. Premještanjem kreveta glavni uzrok nesanice bio je riješen. Također sam iz spavaće sobe izbacila mobitele …prikaži još!
  • Default avatar -
    marina1990
    Nesanice se rješavam teškom mukom ali pokušavam se smiriti i zaspati. Nekad upali a nekad ne. Prevencije radi idem ranije na spavanje, pijem čajeve i opuštam se prije spavanja. To pomaže!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.