Komentari 8

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    leonarda31
    koliko sam skužila sa ovim namirnicama se skida višak sa bokova i nogu.. a sa trbuha?
  • Avatar ataner
    ataner
    jedeš ,malo,skidaš salo! mjeriš, šta ti je ostalo!!!!!!!!!!!! :)))))))))
  • Default avatar -
    srna
    Je li ovo "Izbjegavaj i grožđe" samo greška ili ipak ono pridonosi stvaranju masnih naslaga i celulita? Malo sam zbunjena :((
  • Default avatar -
    deica0007
    ja isto ne kuzin zasto svi nesto pricaju da grozdje je kaloricno... pa sve ima kalorija, svako voce, onda prema tome nebi smili jest nista osim jabuka, i sta ja znan cega...
  • Default avatar -
    labica
    možda je riječ o šećeru u grožđu, pa zbog toga?
  • Default avatar -
    fitnessgirl1
    GROŽĐE ima visoki GI (glikemijski indeks), što znači da ova namirnica uzrokuje brz i velik porast razine glukoze u krvi. Prisustvo glukoze u krvi uzrokuje produkciju inzulina, hormona koji pomaže da glukoza uđe u stanice u kojima se koristi kao …prikaži još!
  • Default avatar -
    brb
    Mislim da ste malo na kraju pogriješili i da ne bi trebalo pisati izbjegavaj grožđe, nego suprotno!
  • Default avatar -
    fitnessgirl1
    što se tiče cijelog članka....ne postoje namirnice koje skidaju višak samo s određenog dijela tijela....postoji zdrava prehrana i vježbanje koje dovode i tijelo i duh u odlično stanje........za početak...pokušajte ovako....za doručak kombinirajte DOBRE UGLJIKOHIDRATE (niski GI) i PROTEINTE ..npr(razeni kruh,zobene …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.