Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sanjin003
    sanjin003
    čuj,to u vlastitom vrtu je idealno rješenje,ali to za večinu ljudi jednostavno nije opcija,mi koji živimo u neboderima možemo o tome samo sanjati,za nas je realnost dio kupovati u eko trgovinama,a dio na placi kod žena koje imaju domaće izgledajuće proizvode :)
  • Avatar sanjin003
    sanjin003
    b-aktiv?pa to nema ništa s eko proizvodom;mislim da ni u jednom našem marketu(bar koliko sam vidio)ni nemaš za kupiti eko mliječne proizvode,toga imaš samo u eko trgovinama.ima li su u bio&bio neke austrijske,njihov buttermilch mi je bio super,ali nemaju više …prikaži još!
  • Default avatar -
    labica
    istina mačku, ali domaće nije isto što i eko. za eko proizvode točno su propisane norme koje se moraju zadovoljiti pri uzgoju takvog proizvoda odnosno proizvodnji da bi se on smatrao eko... npr. ti možeš imati vrt ali ako je …prikaži još!
  • Default avatar -
    MACAKTOMMY
    ne kupujem eko-proizvode, nastojim većinu toga uzgojiti u svom vlastitom vrtu i voćnjaku, jer domaće je ipak domaće pošto se danas sve uglavnom svelo na komercijalu i profit
  • Default avatar -
    padme
    znači li to da bioaktiv tj. b-aktiv nije eko proizvod? tj. da ga se ne preporučuje? malo me zbunilo to u članku :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.