Komentari 26

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar andrijanasamal
    andrijanasamal
    Jako bih htjela dobiti ovu nagradu jer moja kćer ima jake probleme sa alergijama koristi mnogo ljekova i stalno je boli glava , pa se nadam da ću dobiti ovu nagradu ...
  • Avatar Kiki44
    Kiki44
    Nagrada je više nego dobra kao i općenito sve nagrade na našoj Zdravoj Kravi,ali pošto ja baš nisam srećkovićka u osvajanju nagrada ni ne nadam se previše,ali važno je sudjelovati,zar ne!U svakom slučaju lijepi pozdrav svima skupa i do nekog …prikaži još!
  • Default avatar -
    n12
    Nagrada je super,imala sam jedan ali se pokvario i bas mi fali. Nadam se da cu imati sreće i ovojiti jednu od nagrada. Lep pozdrav
  • Default avatar -
    PAULA2008
    Želim ga, želimmmmmmmm. Već dugo ga pratim i laniram kako će jednog dana biti moj. Možda je ovo moj sretni trenutak da ga dobijem. Bila bi resretna, ali zvuči mi redobro da bi bilo istinito. Ja da nešto dobijem????? To bi bilo sjajno,
  • Default avatar -
    PAULA2008
    Želim ga, želimmmmmmmm. Već dugo ga pratim i planiram kako će jednog dana biti moj. Možda je ovo moj sretni trenutak da ga dobijem. Bila bi presretna, ali zvuči mi predobro da bi bilo istinito. Ja da nešto dobijem????? To bi bilo sjajno,
  • Default avatar -
    sanja50
    puno hvala na lijepom i korisnom poklonu.neka u buduće ima isto lijepih i korisnih nagrada.želim svima mnogo uspjeha u nagradnim igrama.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.