Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Somebody_20
    @nameless kako si uspjela smrsaviti?
  • Avatar ataner
    ataner
    ja sam u 2 godine skinula 25 kg imala sam 80kg,ko tenk,e onda sam krenula u rat!
  • Avatar ataner
    ataner
    dobar dan! pročitala sam ovaj članak,pa mi je palo na pamet,kak sa 173cm,imati 55kg????!!!! pa to je premalo. ja sam visoka 164cm,imam 55kg !
  • Default avatar -
    nika213
    to sam i ja primjetila i pomislila sam kako će joj nutricionist prvo odgovoriti da njena trenutna kilaža od 62 je totalno ok i nema nikakve potrebe ići ispod toga a kamoli na 55. Ja sam njezine visine i kad …prikaži još!
  • Default avatar -
    nameless
    55 kg je premalo..ja sam pocetkom 5 .mj. ove godine krenula na dijetu,imala sam 77 kg,visoka sam 173cm, sad imam 58/59 kg ,ne mislim vise ni trunku mrsavit,jer sam na nekim mjestima premrsava,samo odrzavam tu kilazu vjezbanjem i pravilnom prehranom.
  • Default avatar -
    nameless
    promjenila sam prehranu,smanjila unos kalorija,izbjegavala slatko,grickalice,umjesto toga sam jela voce,3 mjeseca sam svaki dan vozila bicikl 2-3 sata,malo vjezba za trbuh i uspjela sam :) nakon dugo vremena shvatila sam da samo treba zdravije jesti,poceti vjezbati i rezultati budu odmah vidljivi.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.