Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar realka
    realka
    Svaka čast, tako treba! :) Najljepše je vidjeti kako se trud isplatio što se na našoj Ani jako vidi. Pusa i sve najbolje po završetku programa, nemojmo sada zapustiti teretanu! Hehe ;)
  • Default avatar -
    ch
    Ana, i mi smo jako ponosni na tebe zbog ostvarenog cilja a i zato što kažeš da ćeš nastaviti s treninzima i prehranom. Sretni ti blagdani! :)
  • Default avatar -
    zoe
    Drage moje, beautiful djevojke, već mi nedostajete. Nekako ste me vi osvojile više nego prijašnji kandidati u "skidajmo kilice". Svaka je na svoj način posebna. Od svake smo mogli ponešto naučiti. Ono što je mene fasciniralo kod vas dvije je …prikaži još!
  • Avatar SUNCANA13
    SUNCANA13
    Curke svaka Vam čast.I ja sam Ana,nažalost ne mršavica,ali uz zdravu kravu ću pokušati to ostvariti.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.