Komentari 40

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    TwIsTeR
    Ja volim praviti turšiju,ajvar i kupus u paprici..Njam njam Užitak za jesti! :D
  • Default avatar -
    nzeleznjak
    Probala sam pekmez od šljiva iz ove kuharice i definitivno je naaajbolji koji sam ikad jela (ni bakin nije na toj razini;) jedan veliki mljac!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Ostavi svoj komentar, napiši nam što najviše voliš pripremati za zimnicu i možda osvojiš kuharicu ''Zimnica'', autorice Tončike Cukrov u izdanju Planetopije. Komentirati možeš do ponedjeljka, 26.rujna, a 5 najkreativnijih registriranih korisnika osvajaju kuharicu Zimnica!
  • Default avatar -
    talia74
    Vrlo rado bi probala ove krasne recepte za zdravu zimnicu i naravno bila presretna kad bi dobila ovu knjigu. Mislim da bi mi olakšala moj rad u kuhinji. Lijep pozdrav.
  • Default avatar -
    matejahranjec
    Najviše za zimnicu volim pripremati marmeladu od šljiva, višnja, trešnji i marelica mmmm :) sve fino slatko i tako dobro... a sve domaće iz vrta.. te ajvar i kiselu crvenu papriku.. Zajedno ja i moja mama uživamo kad pripremamo ovu …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivanika
    Nisam baš vična mudrovanju,ali mama pomaže!Najfinije što volimo u obitelji jest grah salata te pečene paprike,spremimo u staklenke,i spremno dočekujemo zimu!A od slatkoga fini pekmez od domaćih plavih šljiva!
  • Default avatar -
    malilosinj
    Nepravim zimnicu ali kad bi dobila ovu kuharicu ''Zimnica'' možda bi se potrudila nešto napraviti iz te kuharice.
  • Default avatar -
    vers007
    Moj dosadašnji trud oko zimnice je bio raspitivanje u krugu dragih mi ljudi tko šta priprema, i naravno nakon svih informacija (ljudi se vole hvaliti kad nešto sami naprave) slijedi žicanje, i eto tako sam svaku zimu imala domaći ajvar, …prikaži još!
  • Default avatar -
    jelena990
    Iako mi je tek 20 godina obožavam raditi zimnice, a najviše znanja i iskustva sam stekla od svojih baka. Najviše volim raditi razne vrste marmelada, a definitivno mi je najdraža marmelada od šljiva i jabuka. Obavezno volim dodati i razne …prikaži još!
  • Avatar Renifil
    Renifil
    Mirisi domaće zimnice.... Period kasnog ljeta,u našem domu rezerviran je za pravljenje domaće zimnice..A spremamo je nečete vjerovati..ja i moj 8-godišnji sinčić :)Svi ti prekrasni mirisi,ukuhanog povrća,octa,začina koji se šire posvuda, stvaraju mi poseban osjećaj topline,..iako je podosta posla oko …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mirnica666
    Pošto nemam puno iskustva sa zimnicom jer sam još mlada ,koliko sam skužila najlakše mi je kiseliti krastavce jer oko njih ima najmanje posla i zahtjevaju jako malo vremena tako da mi je to glavna zimnica koju pravim. Malo truda …prikaži još!
  • Default avatar -
    truli
    Bilo bi lijepo kad bismo obilje ljetnih plodova mogli koristiti cijelu godinu. Nažalost, to nije baš uvijek moguće. Dio toga moguće je ipak sačuvati spremajući zimnicu. Ja najviše volim raditi slatku zimnicu, pekmeze od raznih vrsta voća i povrća, ali …prikaži još!
  • Default avatar -
    mbirtic
    Moram priznati da je dosadasnjih godina moje spremanje zimnice ostajalo samo u planiranju...uvijek bi mi nesto iskrsnulo...do ove godine...kupila sam od bake na trznici domace pomidore, sljivarice, izabrala sam one najsitnije i najzrelije...izrezala sam ih na pola, posolila s krupnom …prikaži još!
  • Default avatar -
    dana1012
    Moja je obitelj godinama uživala u zimnici koju je spremala baka. Na žalost, nedavno smo ostali bez nje, pa ću ja morati preuzeti taj zadatak. Ne želim razočarati djecu, pa bi bilo dobro da učim iz ove prekrasne knjige. Nadam …prikaži još!
  • Default avatar -
    Djurdjica3
    Do sad sam skuhala rajčicu 60 litara,pekmez od šljiva,ciklu i pečenu papriku koju svi obožavamo.Lijep pozdrav.
  • Default avatar -
    dasenka
    S obzirom na obveze i užurbani način života neki su možda odustali od svoje domaće zimnice, ali ja nisam.Ovo ljeto je moja mama radila pekmez od marelica i pekmez od breskvi (hvala mama) dok sam se ja namjerila na lubenicu …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirjanamiriam
    U mojoj obitelji je zimnica hit - skupimo se svi i zasučemo rukave! U vinogradu se družimo i pripremamo zdrave namirnice za zimu. Moji favoriti su pekmezi (od šljiva i marelica) i ajvar. Ponekad nam se pridruži i vjeverica sakupljajući …prikaži još!
  • Default avatar -
    katichh
    moj omiljena zimnica je turšija jer obiluje svim i svačim gotovo svi je voole papati također nisu za odbaciti ni paprike punjene kupusom u ulju mmmmm :) i marmelada od breskvica (sitnijih) i malo lošijih...to je dokaz da se sve …prikaži još!
  • Avatar imeime
    imeime
    Jako cijenim plodove razne što priroda nam pruža,i zato se trudim uvijek imati raznoliku zimnicu od povrća i voća.I kada nije sezona nekih vrsta povrća i voća , ja ih puno imam u svojoj smočnici. Uživam spravljati zimnicu koju voli …prikaži još!
  • Default avatar -
    malapcelamaja
    Imam svoj vrt u kojem uzgajam voce i povrce. Vjesta sam u pripremi raznih marmelada (ove godine radila sam marmeladu od kruski, kupina, sljiva, smokava) i sirupa (metvica, kupina). Medjutim, kad je o povrcu rijec, moj maksimum je zaledjivanje svjezeg …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.