Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Archieiggy
    Mene zanimaju zvukoterapija i radionice Petera Hessa. Obavezno ću pohađati barem jednu. Nadam se da nisu preskupe... Ali uvijek je dobro otići na Mystic, puno je štandova, zanimljivih događanja, popusta, novih informacija, koncerata. Dodatni plus ove godine je i Yoga …prikaži još!
  • Default avatar -
    tom8jerry
    želim iznenaditi frendicu koja je krenula na jogu daha,i sve vezano uz "mystic" ju jako zanima,pa i mene pokušava zainteresirati,spominjala je da me vodi na ovaj sajam,i baš bi bilo super da joj samo kažem : e ne,ja tebe vodim :P
  • Default avatar -
    BIBAP
    Voljela bih posjetiti sajam, posebno me zanima terapija kristalima u zadnje vrijeme sam na internetu dosta čitala o tome. Eto, ako budem imala sreće za osvojit ulaznice baš bi me razveselili. Lijepi pozdravi
  • Default avatar -
    Mishka
    Prijateljica me počastila posjetom sajmu, kao poklon za moj rođendan. Obzirom da nismo iz Zagreba, jako me razveselila orginalnim poklonom. Ulaznice bi me obradovale kao moj, i Vaš doprinos njenom poklonu. Inače ponuda radionica je izvrsna, i zaista nam se …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirjanal
    interesira me program yoge suprug i ja razmišljamo da odemo na tečaj a ovo nam je prilika za radionicu a jako se veselimo pripravcima od ljekovitog bilja
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.