Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    jasna777
    Na ovom portalu ne bi trebali objavljivati recepte u koje stavljaju Vegetu i još to proglasiti receptom tjedna!Koji je to stručni žiri na ovom portalu koji misli da je Vegeta zdrava! lp
  • Avatar malomutavo
    malomutavo
    i u ovu juhu uopce ne treba kiselo vrhnje i brašno, i fali od začina muškatni oraščić
  • Default avatar -
    geceta
    Doista nije potrebno niti vrhnje niti brasno a ako vec nesto stavljamo, ne moramo oboje. Cak nije potreban niti krumpir.
  • Avatar aleks70
    aleks70
    brasno je suvisno...vrhnje pokriva okus,a przenje luka na maslinovom ulju od zdravog je ucinilo stetno....Vegeta?...pa stvarno mislim da aditivi ovom jelu nisu potrebni ;) ...kad se makne brasno,vrhnje i vegeta dobije se fina,zasitna i energijski,vitaminski odlicna juha :) ..i treba …prikaži još!
  • Avatar malomutavo
    malomutavo
    slažem se
  • Default avatar -
    sogica
    meni se čini baš ukusna i zdrava,a ako izbacimo i vrhnje i vegetu i sve što ste nabrojile onda je najbolje samo bundevu glodat jer vam možda ni voda nije zdrava ako nije Evian napr.Sorry al morala sam reagirati jer …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.