Komentari 6

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    sara19
    poštovana dr.sc. Bender, interesira me ako mi možete pomoći. Imam kronični GASTRITIS I najviše me mući želučana kiselina, ali ne da je osjećam u želucu već imam problema sa usnom šupljinom i bijelim jezikom i to uglavnom ujutro kad se …prikaži još!
  • Default avatar -
    vanesa14
    ja sam imala jako dugo probleme sa kiselinom ( kad izdahnem zrak kroz usta smrdilo je kiselo). svaki put kad mi se digne kiselina jela sam par badema i to mi je uvijek pomoglo. kako sam pocela jesti samo low …prikaži još!
  • Default avatar -
    trogir
    PROTIV KISELINE U ŽELUCU TREBA JESTI SVAKODNEVNO KOKICE NAPRAVLJENE U APARATU ZA KOKICE BEZ SOLI I MASNOĆE I TO SAMO BIJELI DIO SVAKODNEVNO DOK SE KISELINA NE SREDI
  • Default avatar -
    vanesa14
    http://www.zdravakrava.24sata.hr/diskusije/clanak/1449/mrsavljenje-sobnim-biciklom ovdje sam objasnila prehranu LCHF pa mozes procitati
  • Default avatar -
    franceskka
    Hvala puno !!! Sve što je napisano mi smeta...inače imam čir na želucu. Evo sada je proleće i ja imam nenormalne bolove svakodnevno,pijem ranisan. Lekovi za čir se piju po određenoj šemi,tako da još uvek nisam otišla kod lekara da …prikaži još!
  • Default avatar -
    sara19
    ej vanessa 14. daj mi prevedi ovo low carb high fat, koja je to prehrana. pozdrav sara19
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.