Komentari 29

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    doroteica
    Erotično?? Kada vidim muškarca lijepo "skockanog", u odijelu, sa kravatom sva se naježim. Uvijek se sjetim filma Zgodna žena i Richarda Geera koji mi je najerotičnija muška osoba. Taj film odgledala sam već više puta upravo zbog njega. Kada godinama …prikaži još!
  • Default avatar -
    sbotica
    erotičan mi je crni muškić koji se jedan dan nije obrijao i ima jednodnevnu bradu.
  • Default avatar -
    ines668
    erotično može biti sve, ako osoba nešto zna napraviti erotičnim. Erotično je lagano skidanje odjeće jedne osobe dok druga smije samo sjediti i gledati, erotičan može biti i ples ako ga netko zna izvesti. za njega nije potrebna ni šipka …prikaži još!
  • Default avatar -
    Inchy
    Riječ EROTIČNO se najčešće smatra u samo jednom smislu, no mislim da ne mora biti tako. Djevojka u sexy donjem rublju, lijepo tijelo; bilo muško ili žensko, naravno da može biti erotično, no mislim da tu ima više od toga. …prikaži još!
  • Avatar kitkat
    kitkat
    eroticnost je energija, ushicenje, pozuda. eroticnost je zalazak sunca, toplina suncevih zraka na licu, beskrajan horizont, dodir mora i neba. eroticnost je iskren osmijeh prolaznika, sarm stranca, pogled ljubavnika. eroticnost je iskrena ljubav prema ljudima, stvarima, prirodi, zivotu. iskonski osjecaj …prikaži još!
  • Default avatar -
    TheLibrarian
    Erotika...kao i mnogo toga pod okriljem seksualnosti, i erotika je kulturološki određena i nešto što je erotično na zapadu ne mora, a najčešće i nije erotično na istoku. Erotična može biti priča, film, pjesma, ples, dodir, pogled...ali erotičan može biti …prikaži još!
  • Default avatar -
    Klementinica
    Erotičnim ja smatram svoga dragoga :D
  • Default avatar -
    dario1810
    Erotično je kad žena obuče erotično rublje priđe svom muškarcu i šapne mu nešto prljavo na uho, kad obliže usne a muškarcu odjednom postane vruće. Moja cura je erotična i to mi se jako jako sviđa. :)
  • Avatar indica
    indica
    Zanimljivo.Šteta da sam prekasno naletila na članak (što ne znači da neću nabaviti knjigu;makar posudila u knjižnici)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.