Komentari 29

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    jasna460
    Erotično mi je nešto ako je zavodljivo poput intenzivnog pogleda, strastvenog plesa, nježnog dodira i poljupca vlaznog na usnama.
  • Default avatar -
    marina1990
    Erotičnost je jedan poseban pojam. Svaka osoba u sebi krije jednu dozu erotičnosti samo ju treba otkriti i pokazati. Potrebno je i malo hrabrosti. Erotičnost je za mene lijep izgled, seksi muško tijelo sa pločicama. Osjećam se erotično u seksi …prikaži još!
  • Default avatar -
    melita124
    Erotičnost je za mene umjetnost zavođenja, goruća nježnost, žar i slast dvoje ljubavnika koji zajedno plešu u igri zvanoj ljubav. To je euforija, zanos, strast, to su divlja ljepota, rječita šutnja i slapovi vatre koja kolaju krvlju i pale dušu. …prikaži još!
  • Default avatar -
    sailormn
    Erotičnost je stanje svijesti. Ili jeste ili niste. Senzualnost, romantika, sposobnost da ga ostaviš bez teksta samo jednim potezom ili rečenicom, stav, način hodanja, način razmišljanja, pogled... Po meni su to sve odrednice erotičnosti. Smatram da nije lako samo tako …prikaži još!
  • Default avatar -
    amiira
    Eroticnost za mene je sposobnost da me neko osavi bez teksta u roku od 1 sekunde.i da mi udari u kriticne tacke toliko da osjecam samo pozudu i da mi se vatrene misli vrzmaju po glavi.
  • Avatar merida
    merida
    Erotičnim smatram sve vezano uz ljubav, seks, žensko i muško tijelo, nagost, ženske i muške obline, erogene zone na tijelu, poljupce, uzdahe...
  • Default avatar -
    LEONA8
    Znate što je meni erotično ili bolje reći tko - glumac Cesar Evora,s onim svojim predivnim dubokim,hrapavim glasom koji bi otopio najveći led,a ne bi nas ženske.
  • Default avatar -
    tarantula
    Erotičnost......Prirodna erotičnost je uvijek u nama a ostalo zavisi kako nas tko gleda.Kuhanje ručka može biti erotično,pogledi koje nesvjesno upučujemo za nekoga su erotični,čitanje knjige,svaki naš pokret je erotičan u pogledu osobe koja nas voli,želi i u kojoj budimo strast.Umjetna …prikaži još!
  • Default avatar -
    Inchy
    Kad ćete objaviti dobitnike?
  • Default avatar -
    sambaaa
    Erotično je kad muškarac istinski voli svoju ženu i to pokazuje!
  • Avatar HopsicaSkocica
    HopsicaSkocica
    Erotičnost jest nepobitan dio moje osobnosti. Nalazim je slobodnu u maštanjima, dopuštam je u kontaktima, koristim u postupcima. Prilagodljiva je, usmjerena, dozirana, zatomljena, a cijelo vrijeme postojeća, moćna i neukrotiva. Dolazi iznutra, iz dubine sebnosti, kroz zidove zadanih društveno vjerskih …prikaži još!
  • Default avatar -
    LEONARDA20
    Erotičnim smatram MAŠTU koju je moguće pretočiti u stvarnost … čak i onu koju nije …. Graniči sa romantikom a povezana je sa strašću …. :D
  • Avatar Liena
    Liena
    Skrivena duboko u svakome od nas.Mudro se skriva iza potajnog osmijeha i laganog drhtaja usana.Zarumeni obraze i zacakli oči. Ponekada zna navirati poput vulkana,treba imati moć nadvladati ju,znati prikriti onu lošu stranu kako ne bi "pala u blato" i izgubila …prikaži još!
  • Avatar kristinchi
    kristinchi
    Crveni ruž, lepršava ljetna haljina, preplanuo muškarac, čvrsta ramena- samo su neke asocijacije na riječ "erotično". U stvarnosti mi je ipak najerotičniji muški intelekt i sposobnost suptilnog načina zavođenja...
  • Default avatar -
    LukreciaBorgia
    Erotika je seksipil koji nije vidljiv na prvu, već se skriva iza senzualnosti.
  • Default avatar -
    Pecika
    Erotika je za mene veliki pojam ,al ono gdje ju nalazim najvise je ka d me decko iznenadi zagrljajem, poljubcem,i u meni probudi one slatke leptiriće.Prepustajući se mašti erotika moze biti opasno ali slatko iskustvo.
  • Default avatar -
    sissy55
    Erotika je transformacijski element nježnog prijateljstva u strastvenu ljubav. Eros pripada ženinoj kovrči koja nehotice pada niz vrat, opojnoj hladnoći smaragdne boje, nesvjesno poluotvorenim usnama, stopalima zarobljenima u užarenom pijesku, crvenom ružu, gracilnim rukama, zagonetnosti u dubini pogleda, svježoj svilenoj …prikaži još!
  • Default avatar -
    kiara9
    Erotičnim , odnosno pod pojmom "erotično" smatram nešto što je zapravo nevidljivo, neopipljivo ali mnogima neodoljivo... Nešto što je ustvari skriveno, od pogleda,ali svatko ga ima, ili može imati "u sebi", kako bi istakli taj "dojam erotičnosti" najčešće to radimo …prikaži još!
  • Default avatar -
    rozakrava
    Mozak i moždane sinapse su čista erotika. Naučila sam to nedavno , na svojoj koži kad je mene-obožavateljicu muškaraca s naslovnice i trbušnih pločica oborio s nogu i potpuno mi zavrtio mozgom muškarac potpuno, ali potpuno prosječnog izgleda. Način na …prikaži još!
  • Avatar VKuSRCU
    VKuSRCU
    Mislim da je nešto najerotičnije kad žena posjeduje samopouzdanje, potpuno svjesna svojih kvaliteta i vlastite privlačnosti. Kad je opuštena i pozitivna, kad se zna ponašati u društvu (prev.Dama na ulici, a 'divljakuša' u spavaćoj sobi:). Kad nosi profinjenu odjeću koja …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.