Komentari 7

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    samatri
    imam volje,vremena ,ali nemam znanja-to mogu dobiti na seminaru :)
  • Default avatar -
    Marbil
    U zadnje vrijeme sam stalno umorna i na poslu neprestano zijevam! Moje kolegice su me pitale radim li noću potajno drugu smjenu :) Želim naučiti kako povećati svoju energiju, poboljšati koncentraciju da se ne gubim već na pola prve rečenice …prikaži još!
  • Default avatar -
    inan
    stvarno bi htjela na ovaj seminar jer mislim da je pristup savrsen. sve ono sto nedostaje dobrom djelu drustva danas, a to je holisticki pristup zdravlji i odgovornost prema samome sebi. voljela bi nauciti puno vise o tome jer svo …prikaži još!
  • Default avatar -
    shrek2210
    prema vašem članku mogu reć da imam vitalnost koju mogu davati drugima,htjela bi naučiti kako je održavati i pospješiti... p.s.da smo sad na facebooku,definitivno bih klikla like:) facebook neman,nedavno sam se isključila sa željom da to vrijeme provedeno na njemu …prikaži još!
  • Default avatar -
    teica89
    i ja bi na ovaj tretman!!!:D trudim se održavati svoju vitalnost, rano ustajem, doručkujem, krećem se, družim... ali svejedno nemam uvijek energije ni volje funkcionirati najbolje. Mislim da bi ovim seminarom upotpunila svoje rupe i zakoračila boljim tempom u život …prikaži još!
  • Default avatar -
    ninica8
    došlo je pravo vrijeme da unaprijedim svoju vitalnost na mjesečnoj razini i proširim svoje spoznaje i znanja kroz seminare i radionice. omogućite mi da baš ovaj obilježi moju veljaču. zdravi i veseli bili :)
  • Avatar ataner
    ataner
    ja se super osjećam! inače sam hiperaktivna,puno radim,puno razmišljam, imam troje djece i jednog unuka,imam hobi,i prekratko mi traje dan! neki put se i sama pitam otkud mi toliko energije?!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.