Komentari 9

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    vjevevica
    Draga Sanela i ostale dame..ja također imam višak kilograma,ali sam se odlučila na vježbanje i zdraviju prehranu.znači,vježbam svakodnevno već 2 godine i rezultati su tu.zadovoljna sam postignutim i ne stajem,idem dalje.to što ste Vi izgubile kilograme,to je samo voda.unosite kemiju …prikaži još!
  • Default avatar -
    ciciko
    draga vjeverice.Ja sam sredinom 1mj.ove godine imala 138kg.Svojom voljom skinula sam u mj.dana 10.2kg i ponosim se time.Nupo je tada dalje nastupio i sada ga koristim 2tjedna.Danas vaganje!!!!!!Mislim da je ovo dobar način za pokrenuti se.Što se tiče rekreacija jedva …prikaži još!
  • Default avatar -
    vjevevica
    ciciko :) super nick :) u pravu ste,danas ništa nije zdravo.kad se samo sjetim rajčice,zagrizeš,a ono sve curi niz bradu.sad je kao plastična,bez boje i mirisa :/ htjela sam se samo osvrnuti na kojekakve tablete i napitke,ništa od toga nije …prikaži još!
  • Default avatar -
    ciciko
    hvala na ovome super nick...,tako mi se nakada zvao mačak :)
  • Avatar malomutavo
    malomutavo
    meni je jako problematičan ovaj vaš projekt jer nije baš zdravo gubiti 3,4 kg u tjednu. ništa protiv nikog, ali problematične su mi sve brzopotezne dijete i razni preparati. želim sve najbolje svima pa tako i saneli, ali gledam jednu …prikaži još!
  • Default avatar -
    LisaR
    Nije ne zravo ako osoba ima jako puno suvišnih kilograma. No, kasnije se i nižom tjelesnom težinom mršavljenje uspori jer se ne troši toliko kalorija zbog manje mase osim ako se osoba ne počne puno više kretati ili ako dobije …prikaži još!
  • Default avatar -
    AnaMestrovic
    poanta je naučiti jesti pravilno, da bismo nakon što skinemo suvišne kilograme, mogli održavati tjelesnu težinu. Što ćemo nakon što skinemo kilograme? Opet početi jesti "po starom" i vratiti sve izgubljene kilograme? Sve sam to prošla, tako da govorim iz …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivanavd
    Kupila sam tu Nupo dijetu i mogu rec da sam super zadovoljna, okus mi je super i nemam problema sa prilagođavanjem jer sam tip osobe koji moze jest jako malo ili jako puno... samo nazalost uvik prevagujem onom drugom. E …prikaži još!
  • Default avatar -
    slatkaperla
    ok Nupo proizvodi....Koliko koštaju te Nupo juhe,shake i NUpo prutići??? Za koliko dana ima u tim paketima...i šta samo sa time se hraniti cijeli život ili ima određen period koliko to smiješ koristiti...Mislim ako je skupo...koliko si to može ko …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.