Komentari 5

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    AppleBee
    Slažem se sa zuzi2. Prije je ovo bio zbilja dobar portal. Moglo se pročistati svašta o hrani, zdravlju, ma bilo je super. Sad su samo shakeovi, neki nerealni testovi. Pa pobogu, tko bi stavio milka čokoladu ispred lindt čokolade? Taj …prikaži još!
  • Default avatar -
    AppleBee
    Ne kužim na temelju čega ste ocjenjivali. Naime, Master Crumble su tolko slatki musli da su nejestivi! Kupila sam samo jednom paket i nisam mogla pojesti više od jedne žlice. S druge strane, Naturelove muslije ste stavili na posljednje mjesto, …prikaži još!
  • Default avatar -
    nika213
    Slažem se u potpunosti AppleBee- od svih navedenih ovi Naturelovi su i meni najbolji, čak su mi i Vivera iznenađujuće bili dobri i zaslužuju ući u uži krug. A ovo je vjerojatno plaćena reklama....
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Stručna komisija je mueslije ocjenjivala prema sljedećim kriterijima: organoleptičke karakteristike (okus, aroma, tekstura, miris), nutritivne i zdravstvene karakteristike, vizualni i emotivni doživljaj. Izbor je bio potpuno neovisan, bez ikakvih sponzora, a sama kategorija hrskavih mueslija sa suhim voćem sadrži mnogo …prikaži još!
  • Default avatar -
    zuzi2
    Prije sam voljela doći na ovaj portal, jer se moglo pročitati puno korisnih i zanimljivih informacija. Sponzori su vas doslovno uništili. Presmiješno je da pod krinkom zdravoga nudite svojim čitateljima muslije. Bilo kakve. Nauštrb recimo zobenih pahuljica pomiješanih sa suhim …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.