Komentari 3

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lutkica2
    Lutkica2
    Imam blizance 2 dečka napunili su 7.mj u početku mi se činilo da nikad nećemo savladati nadohranu jer nam je tako teško išlo,nisu uopće htijeli jesti,hrane je bilo svuda.Onda sam slučajno naletila na Bio dućan u kojem sam prvi puta …prikaži još!
  • Avatar Katy5
    Katy5
    Kao baka nastojim svojim unučićima uvijek dati ono najbolje ali kada nisam u prilici ili sam vani uvijek kupim Holle kašicu i mogu reći da su jako ukusne i prihvatljive cijene s obzirom da se radi o organskom uzgoju i …prikaži još!
  • Default avatar -
    JeanGenie
    Svom mališanu uvijek nastojim osigurati samo najbolju hranu, a u tome mi uvelike pomaže Holle sa svojom paletom kvalitetnih dječjih proizvoda. Moj sin obožava voćne kašice, a omiljena mu je ona od borovnice i jabuke. A za grickanje tu su …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.