Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Blic
    Jedan od najboljih tekstova na koje sam naišao.....Iskustveno.......Veoma opasna gljivica......Kako do izlječenja?Dugotrajna borba....Znači minimum 6mjeseci za sistemsku kondijazu.....Ali,ide to.....Bitno je izbaciti otrove iz organizma koje ona otpušta,a za to je najbolje što više vode i bijelog luka minimum dva mjeseca …prikaži još!
  • Avatar jackiebrown
    jackiebrown
    Mene muči isto pitanje: riba i perad se pojavljuju u oba popisa? Pozdrav
  • Default avatar -
    mzara
    U popisu zabranjene hrane se misli na sušenu ribu i sušenu perad, a u drugom na svježe namirnice. Imam dugogodišnje iskustvo sa kroničnom kandidijazom i najteže mi se odricati kolača.Borba protiv kandide podrazumijeva kompletnu promjenu prehrane i iz svog iskustva …prikaži još!
  • Default avatar -
    chech
    Pitanjce... u namirnice koje se preporučuju i ne preporučuju upisane su iste stvari. Što je s grožđem, mesom peradi, ribom?
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.