Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    filip2492
    E Ana koji ti ideš razred?
  • Default avatar -
    sofia11
    Pozdrav, ja sam gdica SOFIJA ROSA. Iz Zagreba u Hrvatskoj želim dati pouzdano svjedocanstvo o tome kako sam dobio kredit od gospode Vladimire Financial Investor. Dobio sam zajam od 50000 €. NAPOMENA: Ona je pouzdana i autenticna Ako je netko …prikaži još!
  • Default avatar -
    rocky_ivan
    Hej Ana, sorry na smetnji, pitao sam jer sam mislio da si napisala clanak, a sad vidim da si ga prevela sa www.healthfitnessrevolution.com. Jel da onda njih pitam za trbusnjake? Slab sam s engleski, jel bi pliz mogla prevest moje pitanje?
  • Default avatar -
    rocky_ivan
    Hej Ana, ja cesto skijam al jos mi nisu narasli trbusni. Jel nesto krivo radim?
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.