Komentari 19

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    vandax
    Ovo je super, još kad bi osvojila nagradu sreći ne bi bilo kraja. :-)
  • Default avatar -
    Anida1
    valjda ce se i meni jednom posreciti da nesto osvojim haha :-*
  • Default avatar -
    Inchy
    Poklon je prekrasan.
  • Default avatar -
    Inchy
    Da li se nagrade šalju poštom?
  • Default avatar -
    franojla
    nagrada je moja 100%?
  • Default avatar -
    adrica49
    Nagrada je super, bilo bi zbilja odlično da je osvojim :)
  • Avatar donki
    donki
    ma naša najdraža zdrava krava nas uvijek razveseli :))
  • Default avatar -
    Myska
    Hvala Zdravoj Kravi!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Draga Crnka23, ova nagradna igra nije išla preko newslettera već je bilo potrebno u članku pronaći link na obrazac te ga ispuniti traženim podacima. Nagradna igra je trajala do petka 9.3., a dobitnike smo već izvukli. Prati nas i dalje …prikaži još!
  • Default avatar -
    lucija1976
    Odlični poklončići, svaka čast Zdravakrava vama i sponzorima :)
  • Default avatar -
    maperica2003
    ah da bilo bi ljep imati ovih 10 proizvoda ....pa mazati arganovim uljem svoj trudnicki trbuscic...ali ja nikad nis nisam dobila pa necu ni ovo..........smrc....sretno cure!!!
  • Default avatar -
    Crnka23
    Hvala ti kravice, uvijek nas razveseliš, ma najbolja si !:))
  • Default avatar -
    Crnka23
    Još mi nije došao nikakav mail....Molim Vas da mi kažete samo dali su obavijesti već poslane pa ja nisam primila ili još niste slali uipće mailove za nagradu?
  • Default avatar -
    Crnka23
    Haha, znam, nismo se skužili, vidim svije ime među dobitnicima ali mi nitko nije javio gdje mogu podići nagradu, zato kažem da mi nije stigao mail, obzirom da piše da ćemo biti obaviještene preko e-maila o načinu preuzimanja nagrade.
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Mali nesporazum :)
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dobitnicima izvan Zareba poslat ćemo nagradu poštom :)
  • Default avatar -
    ALIMDAR
    Nakon puno pokušaja i igara nadam se da će se i meni posrećiti jer je ovo zaista prekrasna nagrada.. kao stvoreno za Dan žena..
  • Default avatar -
    Anyca
    Nisan ništa dobila za rođendan:-( daj Zdrava Kravice bar me ti iznenadi...:-*
  • Default avatar -
    Crnka23
    Isprika, mail mi je stigao prije 33 minute, hvala kravice....pusa:)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.