Komentari 10

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Ipe
    Slažem se sa sanjin003.Najteže je početi.A poslije ti to postane jedna od navika.Svaka čestitka robertu i saši na rezulatima. (:
  • Default avatar -
    edi
    zašto nema neke emisije kako se udebljati....mislim da nisam jedina koja bi to htjela....
  • Avatar suncy
    suncy
    helouu swima cestitke Robertu i Sasi sto su imali toliko volje i uspjeli smrsaviti i ja bi voljela tako ali samo pod necijom stegom jer sama nikako da se odlucim na taj teski korak , i da li postoji mogucnost …prikaži još!
  • Avatar sanjin003
    sanjin003
    isto sve čestitke,sad samo ne odustajte i nastavite tim putem;najteže je krenuti,a kad te stvari postanu rutina...-puno je lakše
  • Avatar Scarlet_Letter
    Scarlet_Letter
    Kako se prijaviti za akciju? Ja bih probala postati kandidat :)
  • Default avatar -
    Marta85
    Gdje se prijavljuje za ovu akciju Mršsavimo zajedno? I ja bih se prijavila... :)
  • Default avatar -
    hrvojka100
    da li upit o kalorijama određenih namirnica govore o 100g određenih namirnica
  • Avatar nataniel
    nataniel
    treba razlikovati dijetu od gladovanja. diet znaci jesti 5 manjih uravnotezenih obroka dnevno. kod nas dijeta znaci gladovanje. da biste shvatili savjet JEDI PA CES SMRSAVITI otidite na ovu stranicu i pogledajte praksu. http://natocoach.webs.com/ ne treba puno vjezbati.:-) ima takoder …prikaži još!
  • Avatar nataniel
    nataniel
    edi poviri i ti stranicu.ja sam se udebljao 8 kg.ovo nije za mrsavljenje. pogledaj stranicu pa mi javi dojmove. poz.:-)
  • Avatar sanjin003
    sanjin003
    iliiiiii;promijenimo stil prehrane umjesto da se doživotno vežemo uz konzumaciju nekog skupog praška :) p.s. nataniel di su ti u shakeu npr.vlakna koja će nas držati sitima i opčenito su važna za naše zdravlje.ah da nema ih;ali mili bože,imate vi …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.