Komentari 18

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    doroteica
    Kod ljudi uvijek najviše cijenim iskrenost. Kada kod neke osobe primjetim da laže i nije iskrena, više s njom ne mogu kontaktirati. Ponekad zbog toga imam problema, jer imam osjećaj da je sve više ljudi neiskreno i teško mi je …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadoitea
    U mojoj radnoj okolini postoji osoba koja voli lagati i često svojim lažima okrivljuje nekoga drugog za sve loše stvati koje je sama napravila. U početku to nismo primjećivali, ali sada nakon nekog vremena svi su je "pročitali" i ona …prikaži još!
  • Avatar jedna_zd
    jedna_zd
    dadoitea, u potpunosti se slažem s tobom, iskrenost je i meni najvažnija osobina ljudskog karaktera. ukoliko ona izostane u bilo čijem kontaktu sa mnom, bez drame, diskretno, poput sipe puštam crnilo, dotična osoba izgubi mi svaki trag... zbog "probirljivosti" prema …prikaži još!
  • Default avatar -
    hercet
    Hm, tip karaktera koji me privlači? Iskrenost mi je definitivno važna, ali to je li iskren ili ne doznajemo tek s vremenom. Zatim, važno mi je da On bude otvoren, intuitivan, spontan, zabavan, da bude racionalan, ali i da ima …prikaži još!
  • Default avatar -
    hercet
    A, zaboravila sam reći zašto. Pa zato što sam i ja takva :)
  • Avatar kristinazdravakrava
    kristinazdravakrava
    svojevremeno su me privlačili muškarci kojima je trebalo vodstvo, vjerojatno zato što ni ja sam nisam bila osoba koja će u životu preuzeti inicijativu i uglavnom sam pratila nekog drugog, međutim, veza s jednim dečkom pomogla mi je da shvatim …prikaži još!
  • Default avatar -
    goga80ovan
    Kod mene je situacija sasvim drugačija. Nikada me nisu privlačili isti muškarci. Karakterno su svi bili drugačiji, pa čak i izgledom. Jer znam puno žena i djevojaka koje imaju kopy paste dečke u svom životu. Jednostavno ljudi s kojima provodim …prikaži još!
  • Default avatar -
    angel_wing
    s obzirom da se svatko krece u krugu ljudi koji mu odgovaraju i koji su medjusobno na neki nacin slicni tj dijele iste interese, logicno je da se nekako uvijek svide isti tip karaktera. pri tome "losi decki" uvijek nekako …prikaži još!
  • Default avatar -
    katichh
    prije svega privlači me iskrenost i ambicioznost,volim iskrene ljude,više volim kad mi netko kaže istinu kakva god da ona je,nego da mi laže,takve osobe u svom životu najviše cijenim. U svom krugu imam malo prijatelja,ali PRAVIH prijatelja kojima se doslovno …prikaži još!
  • Default avatar -
    Danci89
    Privlače me osobe koje su iskrene, poštene, ambicozne, komunikativne i osječajne. U društvu osobe koja je takva osjećam se ugodno.. Najvažnija od tih osobina meni je iskrenost, mrzim "muljatore", alergična sam na takve. Volim kad je netko realan,a ne da …prikaži još!
  • Default avatar -
    vukm
    Odgojena sam u katoličkom, pomalo konzervativnom duhu, budući da sam pohađala crkvenu školu, gdje nam uopće nisu govorili o tome što je privlačnost, kako biti privlačna osoba, koliko je to važno, jer je privlačnost temelj svakog muško-ženskog odnosa koji se …prikaži još!
  • Default avatar -
    ines668
    Volim one koji su ujutro kad ustanu prave maze, nježni, fini i uspavani. Kada počne let zvan "današnji dan", uskače u otmjeno odijelo, obuva cipele, stavlja parfem i leti na posao u kojem je visokopozicioniran zbog svog rada i ambicija, …prikaži još!
  • Avatar jedna_zd
    jedna_zd
    dok smo mlađe, idealan muškarac ima crnu kosu (ili plavu), crne oči (ili plave), visok je, prekrasnih bijelih zubiju... s porastom kronološke, poveća se i mentalna dob, pa si mislimo: hajde, nema problema, ne mora on biti toliko zgodan, ipak …prikaži još!
  • Default avatar -
    damac
    Što se tiče muškaraca privlače me tipovi kojima ja mogu dominirati, a što se tiče prijatelja čak mi više paše da oni budu dominantni. Tako da su muški uvijek bili mlađi od mene, a moji najbolji prijatelji su stariji od …prikaži još!
  • Default avatar -
    LEONA8
    Mene najviše privlače tipovi koji imaju onaj prodoran pogled,koji te skida očima,koji vidi samo tebe,ili se tebi samo tako čini.Mogu reći da sam već godinama zaljubljena u takvog jednog tipa,koji me je tako gledao da sam imala osjećaj da sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    IvkaStrumf
    moj tip su iskreni i direktni ljudi koji znaju što žele,a ne jedan dan ovako drugi ovako i svaki put drukcije....kod muškaraca volim visoku građu i plavu kosu,i sama sam visoka pa se ne mogu zamisliti s nekim mini manom …prikaži još!
  • Default avatar -
    LEONA8
    Hvala puno na nagradi.
  • Default avatar -
    ines668
    Zahvaljujem na nagradi! :)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.