Komentari 4

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    samsvojdoktor
    Meni fizicke aktivnosti resavaju to probadanje uzrokovane velikim stresom. Zivi se rastrzano, um se bavi i onim i ovim zivot nas vuce i onamo i ovamo a mozak se ne bavi tijelom. Kroz fizicke aktivnosti se oslobodi stres i tijelo …prikaži još!
  • Default avatar -
    josipavinkovci
    Lijep pozdrav! I ja imam slican problem. Vec tri dana mi se dogadaju cudne promjene.. Neznam uzrok.. dali je posrijedi samo losa cirkulacija, zelucane tegobe, stres ili ipak srce? Tjekom dana me iz cista mira pocne probadati u podrucju lijeve …prikaži još!
  • Default avatar -
    Dexion
    Kad sam smrsala prestalo me
  • Default avatar -
    Soy12
    Dobro večer,ja imam sličan problem samo da ovo naopomenem još 2003 godine kad me je trebao prevesti sa njegovim autom jedan poznanik do moje kuće udario sam se na području desnog sternuma od suvozačevih vrata od njegovog auta ,jer mi …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.