Komentari 19

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Dara6
    Ljubav prema svom tijelu. Osjećaj poslije treninga kojim nam tijelo zahvaljuje na uloženom trudu zdravljem, snagom, samopouzdanjem i osjećajem sreće!
  • Default avatar -
    baky
    Nazalsot u mom selu nema gym4you ali svejedno vjezbam redovito cak i u trudnoci. Clanarinu bi poklonila bratu koji je u zagrebu zeljan vjezbe ali stedljiv :) A jos mu je uskoro i rodjendan! Hvala :)
  • Default avatar -
    Vrtilo
    Nikada mi nije trebala posebna motivacija za vježbanje. Nakon osmosatnog radnog vremena provedenog sjedeći ispred kompjutera, vježbanje mi je bilo relaksacija, potreba. Međutim, nakon poroda prije 6 mjeseci, najveća motivacija su mi najdraže traperice koje želim opet nositi.
  • Default avatar -
    iva_os
    Debela sam. MOTIV: 100 kila zive vage. Postoji li veci, masniji, tezi i uvjerljiviji motiv?! :)
  • Avatar inkainka
    inkainka
    Ovo je točno ono što mi treba! Nakon nakupljanja par kg viška poslije raznih proslava i blagdana u prosincu i siječnju, usrećili biste zaposlenu mamu dvoje klinaca, kojoj treba konačno neki klik da krene bolje brinuti o svom tijelu! Hvala vam unaprijed :D
  • Default avatar -
    mikimaus_mg
    Zima je, a ja mrzim zimu jer se za svaki izlazak van moram zabundati. A volim biti u muvingu i volim onaj feeling nakon treninga. Samo sam lijena bundati se da odem na nekakav trening. Zato trebam pomoć da izguram …prikaži još!
  • Default avatar -
    Suzana12
    Idealan poklon mojoj djeci - gimnazijalki i studentu da se malo razgibaju i maknu od knjige i učenja...
  • Default avatar -
    aida
    Kazu mi svi da cu biti jos bolja i brza u trcanju ako ukljucim i vjezbanje u teretani odredjenih skupina misica. Trenutno se pripremam za polumaraton a jednogodisnji plan mi je maraton. Stoga :)
  • Default avatar -
    vikikviki
    cijele sam zimske praznike bila zarobljena u kuci zbog mononukleoze i nisam se mogla zabavljati snowboardingom, grudanjem i slicnim zimskim radostima, sad sam se konacno oporavila i spremna sam opet poceti s tjelovjezbom i spremiti se za planinarenje, trcanje , …prikaži još!
  • Default avatar -
    Amanda5300
    Moja najveća motivacija za tjelovježbu jest mogućnost promjene i napretka koje ona nudi. Ne samo na fizičkoj razini , nego i na mentalnoj. Sjetim se kako nakon svake tjelovježbe osjećam zadovoljstvo i sreću koja me drži kroz cijeli dan. Željela …prikaži još!
  • Avatar antonia2
    antonia2
    Za mene je vježbanje stil života. Osim što vooolim papati slatko pa pomaže mi u održavanju linije, vježbanje me opušta nakon dugih dana provedenih na faksu i poslu. U teretanu idem minimalno 3 puta tjedno, a voljela bih i češće. …prikaži još!
  • Avatar Snoopylina
    Snoopylina
    U obitelj su došle 2 bebice koje će do proljeća / ljeta trčkarati po parkiću, a ja, kao jedina sestrična tim bebicama, imam tu sreću da ću trčati za njima! S druge strane obitelji pak imam sestričnu koja ulazi u …prikaži još!
  • Default avatar -
    adinoelto
    Zdravlje je ono što me motivira za vježbanje. Uz Hashimoto, inzulinsku rezistenciju i PCOS, tjelovježba je jedino što mi omogućuje relativno normalno funkcioniranje organizma i vidljivo poboljšanje.
  • Default avatar -
    ljiljana007
    Zato jer u ormaru imam neko strasno cudo koje mi je svu odjecu smanjilo dva konfekcijska broja, pa onda odlaskom na fitness rjesavam dva problema - ne gledam to cudo u ormaru ali idem njegovim stopama i ja se stanjim …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mateja246
    Zato jer bi mi teretana super došla za razgibavanje pošto sam prije 3 mjeseca imala prometnu nesreću...a i već duže vrijeme si želim negdje uplatiti neki trening ali nikako da priuštim to sama sebi... :-(
  • Default avatar -
    Tratinčica
    Tjeram se već duže vrijeme krenut sa nekim aktivnostima ali radi posla i obaveza nikako da to napravim.Zdravlje mi je najbolja motivacija,fizički napredak ali i mentalni,pogotovo onaj osjećaj poslije vježbanja koji se ne može opisati.Htjela bih ovo osvojiti jer sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    girl_in_pink
    Moja trenutna navjeća motivacija za vježbanje je svadba - uskoro se udajem, a prije toga idem na svadbu prijateljice pa bi htjela kritične dijelove svog tijela dovesti u red odnosno oblikovati ih i učvrstiti
  • Default avatar -
    Liliang
    Dosta mi je SUTRA! Svaki puta odgađam, od sutra, od ponedjeljka, od prvog u mjesecu... Kažu da se ljetna tijela formiraju u zimu, tako da bih voljela malo vremena posvetiti sebi i na kraju uvidjeti razliku prije i poslije. Mislim …prikaži još!
  • Default avatar -
    bella
    Vježbanje je jedna od onih „malih“ stvari koja me jednostavno čini sretnom i zato mi nije potrebna neka pretjerana motivacija za vježbanje. Dok vježbam nema nikakvih briga, a nakon vježbanja volim onaj dobar osjećaj osobnog postignuća. Zato mi vježbanje omogućuje …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.