Komentari 29

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    mjelic2
    mislim da može
  • Avatar ktina
    ktina
    možete se neograničeno puta prijaviti. pročitajte pravila članak 5.
  • Avatar John_Masters_Organics
    John_Masters_Organics
    U dogovoru s omiljenim portalom našu nagradu šaljemo Vam o svom trošku. Ugodan da, sretno svima i veliki pozdrav!
  • Default avatar -
    Aeris
    Prekrasno. Samo mi se ne sviđa što se osvojeni paketi moraju preuzimat u Zg. Mogla je Zdrava Krava slati i poštom pakete ukoliko dobitnik nije iz Zagreba
  • Default avatar -
    natalija20
    da li se može više puta prijavit za drugu nagradu
  • Default avatar -
    natalija20
    da li se može više puta prijavit za drugu nagradu
  • Default avatar -
    Pepeljugica
    Preeeeeedivno <3<3 Sretan Božić! <3<3
  • Default avatar -
    Pepeljugica
    Preeeeeedivno <3<3 Sretan Božić, draga Zdrava krava! <3<3
  • Default avatar -
    iva1992
    supeeeer ;)
  • Default avatar -
    sagare22
    Bok, samo jedan komentar na obrazac... ako se ne odabere (jer se zaboravi) nijedna nagrada, obrazac se svejedno zaprimi...to bi vaš IT trebao promijeniti s obzirom da je polje označeno zvijezdicom... Inače ste super :*
  • Avatar Maminamaza
    Maminamaza
    Aaa kako super, da bar i ja nesto dobijem!!!
  • Default avatar -
    matejahranjec
    pokloni su odlićni.. da mi je osvojiti jedan...
  • Avatar indica
    indica
    A mi koji nismo u blizini (već na moru)? Ipak sam odigrala.
  • Default avatar -
    Perdita27
    Da... Slažem se.
  • Default avatar -
    mare120
    hmmm do ove nagradne igre uredno su se pokloni dostavljali i dalje od Zagreba....a što sad? hmmmm ima li smisla igrati ako ću ako budem sreće nešto osvojiti potrošiti duplu vrijednost poklona samo da dođem do njega?
  • Avatar Kiki44
    Kiki44
    Pozdrav ekipi Zdrave krave!Odlični ste,uvijek nas iznenadite nečim lijepim,a tek koliko korisnih savjeta,članaka.Ova nagradna igra je super,nadam se nekoj nagradi...a joooj....kak bi to bilo lijepo!
  • Avatar Zdrava__Krava
    Zdrava__Krava
    Dragi moji, ako ne živite u Zagrebačkoj županiji svoju nagradu ćete dobiti putem pošte, a biti ćete na vrijeme obaviješteni telefonski ili e-mailom. Pozdrav od Zdrave Krave!
  • Default avatar -
    mare120
    Znala sam da je nesporazum bio u pitanju!!!!!! A sad još samo da i osvojim nešto od ovih super nagrada!!!!!!!!!! Sretno svima i hvala Zdravoj kravi!!!!!!!!!!!!
  • Avatar ktina
    ktina
    Zdrava krava je super :) Bilo bi lijepo osvojiti koji od poklona koje sam pikirala, ali vidjet ćemo. Sretno meni i svima ostalima :)
  • Avatar John_Masters_Organics
    John_Masters_Organics
    U dogovoru s omiljenim portalom našu nagradu šaljemo Vam o svom trošku. Ugodan da, sretno svima i veliki pozdrav!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.