Komentari 23

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    natalija20
    da je bar jedan od toga :)
  • Default avatar -
    nescho
    odlične su nagrade, svaka čast! još samo da mi je i osvojiti neku :)
  • Default avatar -
    HUREMICA
    UUU nagrade su super!!!meni bi super došla šećerna pasta za depilaciju pa da muž uživa u extra glatkim nogicama!!!:)
  • Default avatar -
    DeeDina
    držim si fige ;) sretno i drugima ! :)
  • Default avatar -
    franko2407
    Ma divni ste, baš ste me obradovali. Želim vam sretan i veseo Dan žena !!!! Šaljem vam i pusu............ Voli vas Branka.......... …prikaži još!
  • Default avatar -
    pa3sha
    Nikad ništa nisam osvojila na Zdravojkravi, a redovito vas pratim i igram... :-(((
  • Default avatar -
    pa3sha
    Dobitnici svoje nagrade mogu podići u prostorijama 24sata digital d.o.o. u Zagrebu, Oreškovićeva 6H/1, u roku od 30 dana od primitka pisane obavijesti o dobivenoj nagradi. Da li to znači da ne šaljete poštom??? A ja tako marljivo igram... :-((((
  • Default avatar -
    plavaboja
    "Dobitnike ćemo mailom obavijestiti o dobitku, a onima s prebivalištem izvan Zagrebačke županije nagrade će biti dostavljene na kućnu adresu." Šalju. :)
  • Default avatar -
    Pepeljugica
    A, divote :) <3 Bilo šta bi mi bilo super.
  • Default avatar -
    vesnaf
    Predivni pokloni :)
  • Avatar indica
    indica
    Svaki od ovih proizvoda bi dobrodošao.Svi su kvalitetni (doduše još nisam ništa isprobala,ali ako bude bilo sreće :),možda i hoću)
  • Default avatar -
    zemljaaaa
    ovaj holivudski si želim već duže vrijeme...smo nije baš jeftin..
  • Avatar kristinazdravakrava
    kristinazdravakrava
    bilo bi lijepo dobiti dar... lijepo da nas svako malo iznenadite mogućnošću osvajanja poklona...
  • Default avatar -
    bijelakava
    Gel za kosu je moja svakodnevica,"wet look"je san snova :),ne lepljiv,ne masti kosu.Svi Biopha proizvodi su prirodni i nisu testirani na životinjama,to me jako veseli :)
  • Avatar retrovizor
    retrovizor
    Predobre nagrade!...skoro će proljeće i ako mi se sreća nasmiješi,poželjela sam Lavare paket :)
  • Default avatar -
    cuco
    Super nagrade!:-)
  • Avatar Maminamaza
    Maminamaza
    Jao bas su super nagrade!
  • Default avatar -
    shm
    odlicne nagrade !
  • Avatar TanjaLana
    TanjaLana
    Krasne su nagrade! Zdrava krava svaka čast!
  • Default avatar -
    cruella
    Da li samo clanovi stranice iz Hrvatske dolaze u obzir? Ili moze i BIH? Pozdrav
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.